Pirates of Silicon Valley

Zdar lidi,
shánim české titulky (sub,src...) na tenhle film, nemáte někdo? Pokud jo, pošlete mi je prosím, dík
<HTML>ja ho mam v cestine cely :)</HTML>
to nám ale nepomôže, ja tiež potrebujem titilky, takže ak niekto mate, tak napiste sem
IMHO ...

http://titulky.images.o2.cz/15020/Pirates+of+Silicon+Valley.html
Master: ty si nějakej novej moderátor nebo reinkarnace Richarda? nebo je to nějakej hack....
SOrry tam nejsou cesky :(
Richard je Master, to snad neni žádná novinka :)

Jak jsem se tak dívat po netu, asi žádný český titulky neexistujou.
Souhlas s milsterem ... asi žádný český titulky ne-existujou ...

Ani na titulky.com nic neni a to uz je co říct :)
Co zkusit spis nez tohle hledat na nejakych DC hubech... BTW: Tenhle film pres DC zrovna sosam :)
No jo, někdy je člověk nakonec donucen si ty titulky napsat sám, ale to už je opravdu maximální krize a musí to být film, který za to opravdu stojí. Mně se to zatím stalo jenom u Pleasantville. V současné době marně pátrám po titulkům k Trees Lounge. Když si představím, že bych se měl do toho překládání a přepisování pustit znova ... už teď mě bolí notepad ...
Mno, ono když ten film celej předatluješ, při jeho sledování už to asi pak nebude takový drámo..
milster: To je fakt, já už to znal zpaměti, jak jsem to furt projížděl, abych pochopil souvislosti. Ale dělal jsem to i kvůli známým. Nakonec jsem to vnucoval i těm, co to nechtěli :-D
Aby taky ne, byla by škoda, kdyby taková práce padla v niveč :)
hanyZ: jo, to znam :-D
som rád, že neexistujú, tak ale daco by sa snad naslo nie:)
pls, nechce sa mi to znova sosať v dabingu
no... mohly by existovat anglicky pro sluchove postizeny, ty bejvaj kvalitne udelany. tak by sis je bud prelozil nebo na ne prepsal ten dabing. nebo si udelej titulky rovnou z toho dabingu, jestli ho teda nekde mas. nebo si muzes pockat, az ten film sezenu v originalnim zneni ja, to bych si pak ty titulky udelal. hadam ale, ze se ti nechce cekat az nakej ten rok...
ak mi nájdes titulky v EN, ktoré su skutočne dobre spravene, tak si tit. urobím. takže cakám na linky :)
to skutočne nikto nemáte link na EN titulky?
skaff: Ale prdlajs hack. Master byl kdysi nick Richarda. Podivej se na datum.