Přezdívka

Co by jste mi vybrali za prezdivku?

1) HackerXXX
2) LOLík
3) _csshacker
4) css{_hacker}
5) Míša ( tak mi říkaj ve škole >> Neni to prezdivka :-) )
6) MichalK ( to mam na DC )
7) Vyberte neco vy...
A co bys řikal debilkovi ?
To daník : nechceš ty taky novou přezdívku?
To HackerXXX : co tadhle mihax? Jako ty tvé stránky :D
Nejlepší bude si asi vybrat sám :)

Osobně bych se ale vyvaroval slovu "hacker". Aspoň u mě toto implicitně evokuje dojem (často mylný), že dotyčný je namyšlený kretén.

Podobný problém měl Richard (aka Master), který si taky změnil nick, aby lidi neměli tyto pocity.
HackerXXX, no i samo "hacker" zní strašně lamácky, něco jako řekl DoubleThink... Radil bych ti vybrat si sám...
se rozhoduju mezi Haxxy (nebo Haxy) nebo LOLík
Asi spíš Haxy... :-\
HackerXXX: Těžko někomu vymýšlet nick, když ho v podstatě neznám ...

Ale s DoubleThinkem se nedá než souhlasit ...

Ten LOLík zní jako Alík nebo tak a Haxy zní jako Pixy ;-)

Co třeba Mega-DEStroyeR-hACKEr-007 ?

_-1*4M*TH3*H4CK3R*==---


to by ti sedlo co tyy na to? :)))))
<HTML>ja uz mel tech nicku spousty...
nebudu radeji jmenovat :)</HTML>
dobrý způsob na tvorbu nicku:

1) vzít sloveso popisující vaši oblíbenou činnost
2) převést do minulého času, 3. os, r. mužský
3) jste-li žena, přidejte -ová
4) a nový nick, coby podstatné/přídavné jméno, je na světě

například:
straší
strašil
strašilová ;)

hulí
hulil
hulilová

neučí
neučil
neučilová

nejlepší je sloveso 1. či 5. třídy, napřkl.
bublal
vrzal
řezal
Nípal: Nechceš vytvořit PHP generátor přezdívek? :-) Abych nezapomněl, co znamená sloveso nípat, kromě toho, že nic ...
HackerXXX> otevri sesit biologie a najdi si hezke latinske slovicko.. ja su pat protoze pat a neotravujte :}
hanyZ: "Nenípej si ty uhráky"... to slyším často :D
Nípal: Aha. Já znal akorát 'hnípat' , děkuji za obohacení slovní zásoby ... :-)
Dongo?
bongo...
"Zemřeš smrtí bongo - bongo!" :-)
co třeba "LamerXXX"?:) To aspoň nebudeš vypadat, že si o sobě moc myslíš:) Ne, fakt nevim, ale "hacker" bych si jako přezdívku nedala... i když "lamer" taky ne:) A když si představím člověka s nickem "LOLík", vybaví se mi buď malej kluk nebo velkej buzerant - vážně nevím proč, svoje myšlenkové asociace moc nechápu:/ Tolik mé postřehy, vybrat si musíš sám...
A co nejvíc_největší_nejlepší_hacker_na_světě_ze_všech ? to je takové skromné :D

(cr forest)
IMHO je dobre udelat si nick podle tvych schopnosti, jak jsem to tak udelal a jsem spokojen.
#lama: To nejde .. kdybych si ho podle toho cos říkal udělal já mohl bych stim na net jen po 22té hodině :-))
*urak marihuany? :) (ale funguje to jen bez msie only hacku a carek)
no coment
vymyslet prezdivku je moc tezky ;) ja jsem kdysi byl yankee, potom neil a ted mirrda. btw. od obou predchozich prezdivek jsem odesel kvuli tomu, ze jich bylo strasne moc. ted jsem jediny mirrda v googlu i jyxu, dc++ a nevim kde vsude. ani nevim, jestli nejaky jiny mirrda vubec je :) asi ne. a mimochodem se jmenuju mirek, takze... sakra, co tu napsat? no proste hus jsem mirrda a konec ;)