Znáte tohle?

Znáte tohle?
http://www.cyborgname.com/
:-))

A.D.A.M.S.O.N.: Artificial Digital Android Manufactured for Sabotage and Online Nullification

S.O.J.K.O.V.E.C.: Synthetic Obedient Judo and Killing Organism/Violence and Exploration Construct

F.R.E.Y.A.: Functional Robotic Exploration and Yelling Android

M.I.C.H.A.E.L. L.E.: Mechanical Intelligent Construct Hardwired for Assassination and Efficient Learning/Lifelike Entity

M.I.R.A. A.D.M.I.N. : Mechanical Intelligent Repair Android/Artificial Digital Machine Intended for Nullification

W.E.B.Z.D.A.R.M.A.: Worker Engineered for Battle and Zealous Destruction/Artificial Robotic Mathematics Android

a.t.d. :-))
Se to siri jako vir :-O
V.L.A.D.I.M. - Vigilant Lifelike Android Designed for Infiltration and Mathematics
docela to sedi, ehm
:-)
Okay, proud to see you, me is:

Networked Intelligent Peacekeeping and Assassination Lifeform
Humanoid Assembled for Nocturnal Yelling and Zoology

hmm, super, takže jsem v podstatě hejkal se zájmem o zoologii, to je dobré vědět..:-)

sojkovec: Z tebe jde docela strach...;-)
hanyZ: tak se nesnaž sojkovce někde potkat. možná bych měl být taky rád, že jsem ho nepotkal :-)

mě to trefilo docela dobře...
btw. Mira - inteligentní opravárenský android:-))) Docela trefné

A jak tak koukám, Freya taky ječí, ale nejen v noci, ale porád během prozkoumávání..:-)
To se mi líbí...:o)

K.E.R.M.I.T.T.:
Kinetic Electronic Replicant Manufactured for Infiltration and Terran Troubleshooting
J.O.H.N.Y.: Journeying Organism Hardwired for Nocturnal Yelling

:o))
Nípal : Ty jsi trochu schizofrenní forma života, co..?;-)
Johny : Kolega! :-)
Robotic Intelligent Construct Hardwired for Accurate Repair and Destruction

Hádejte, kdo to je? :)
K.I.T.: Killing and Infiltration Technician :-)
hehe skvělá věcička :-)
M.I.K.E.: Machine Intended for Killing and Exploration
A sabotuju, mazu a rusim online.
hanyZ: ptáš že se. copak mírumilovný nejsem? a zároveň, jsem-li mírumilovný (nikoliv mírumilovný), mohu být ničící? ano, jednám-li tak, abych udržel mír, v rozporu to určitě není. tak jakápak schizofrenie ;)
Nípal: No, když je někdo mírumilovný, tak bych nečekal, že bude vraždit. Vraždit v zájmu zachování míru, to je sice (možná) chvályhodné, ale zase už pak člověk není mírumilovný, protože, když je někdo mírumilovný, tak se snaží všechno řešit mírovou cestou a tedy bez násilí, což člověk tím vražděním jaksi poruší i když to dělá v zájmu zachování míru, takže ...ehm, jsem se do toho trochu zamotal, řekl bych....;-)
H.E.A.D.L.O.N.G.: Hydraulic Electronic Android Designed for Learning/Obedient Networked Guardian

...no jo, to jsem celej já!:-)
hanyZ: je vraždění násilí? masové ano. jednotlivé ne.
Tohle je dokonaly... Docela rad bych videl zdrojak :-))
Si to sestav taky, ne? Stačí ti slovník slov začínajících na nějaké písmeno, roztřídit slova do kategorií (podstatné jméno na konec, přídavně jméno, stvořený pro, za účelem apod., likvidace něčeho, oprava něčeho) a máš to ;)

Odhadovaný čas - 4 hodiny čistého času.
Nípal: tak to abys už začal :-)
Už jsem začal. Zkoušeli jste někdo na kyborgname udělat zkratku z nějaké nenáviděné osobnosti?

Tak s tímhle se nechtějte setkat ;)

Biomechanical
Intelligent
Learning
Lifeform
/
General
Android
Trained for
Exploration and
Sabotage
Lifeform Intended for Nullification and Ultimate Sabotage / Transforming Obedient Repair and Violence Android/Lifeform Designed for Sabotage zní taky hrozivě, podobně jako jeho produkt Lifeform Intended for Nullification and Ultimate Xenocide.
nemám rád ani Linuse ani Billa, ale pro ostatní nejsou programy :(