Co rádi pijete?

Uznávám, že to není příliš originální otázka, leč.....

Zaměřte se prosím na alkohol. Moc mě nezajímá, jestli dáváte přednost SevenUpu nebo Fantě...:-) I když, jestliže pijete nějaké zajímavé nealko, sem s ním!

Takže já:

Pokud zrovna nemají "Pangalaktický Megacloumák"(Zatím jsem tedy nenarazil na hospodu, kde by ho měli), tak rád popíjím dobré pivo (především Budvar, ale v Ostravě v hospodě je to celkem nedostatkové zboží.:-( , rum, magistr a nepohrdnu ani dobrým červeným vínem. Je toho víc, ale tohle piju asi nejraději a v největším množství...:-)
puschkin black sun nbo amundsen vodka.
pokud de o blacksun tak toho asi lahv mesicne (dostavam ho zadara), amundsen jenom prilezitostne
Plzeň, G10, Staropramen, Kanadskou whiskey
ale nepohrdnu ani ciderem (jestli vite co to je)
cb: Jo, já to pil ve Skotsku.. Zajímavá věc...
a takova mdovina to je taky dobry piti
cb: Á, pán je znalec..;-)
absinth, pivo, sauvignon a strýčkovy domácí pokusy... :-)
hanyZ: pangalaktický megacloumák je strašný problém, žádá si velmi drahé a těžko dostupné přísady (možná ta jinxovka by se ještě sehnat dala). ale snažím se přijít na nějaké levnější alternativní postupy ;)

Freya: tím se to všecko vysvětluje - pak se nedivím, že mne tvoje stránky vždycky vyděsí :)

já: mám ještě alkohol zakázán, ale občas si loknu slivku nebo rum... pivo zřídka. vadí mi, že dostávám často rum ředěný čajem :(
Nípal: možná by pomohl kolega Jinxx? :-))
btw. Co bych dal za rum, ředěný čajem.. Sem s ním..:-)
Pivo (vicemene vsechny druhy, i kdyz nejradeji Plzen a Gambac), Fernet, Slivovice, vsechno co je domaci
>> absinth

uahhahaaa - "ohnivá voda" - jednou jsem to pil bez obvyklé zapálené lžičky s cukrem a tři dny jsem pak chraptěl - slivovice hadra...

Jinak piju klasika pivečko - nejradši mám asi Opata (pravděpodobně nebudete znát - ryze východní specialita). Dále nepohrdnu Fernetem (Citrus nebo Orange). Jinak gumové medvidky teda nemusím (Puschkin). Metaxa je taky docela fajn pití.
Vodu (dnes 6 litru) a pivko (dnes jen pul litru :D)
6 litru? Nechte jsi rict 0.06? ;-)
Ehm, sorry, spletla jsem si to s vodkou... myslela jsem, že tohle je alkoholické vlákno...
To DT:
>> nejradši mám asi Opata

tak v Hradci to je pěkná sračka, to už radši Krakonoše
Pili jste někdy někdo Ostravar? :-)
Když jsme u toho, tak já jezdím na chatu asi dva kiláky od Kláštera, kde se vaří Klášter... :-)
Já si ráda zajdu na pivo (nejlépe Černá hora plnotučná, dom si pak kupuju Braník), fernetka citrónka a v zimě na grog (po pěti jsem dycky pěkně grogy). Z nealko je nejlepší Koala. Jó a nesmím zapomenout na slivovici, nechtějte vědět, kolik jsem jí zvládla vypit tuhle během dovolené...
Gambáč a rumola (cola s rumem :))

Už ste někdy pili Egenberg? (pivo z Českýho Krumlova)... Já to měl jednou s kámošema v Budějovcích, doporučuju ani neochutnávat, všichni po tom měli škitavku, sra*ku a ještě nám bylo blbě... A to sme to ani celý nedopili :)
Fakt styl pití...
pivo :-D to je muj chleba .. zalezi na hospode ale nejlepsi pivo co sem pil byl zatim budvar v pardubicich .. ale rad si dam i slivovici, absinth a rumem taky nepohrdnu .. a kdyz mi nekdo neco da zadarmo tak vypiju vlastne vsechno krome tech gumovejch medvidku co jim rikaj pushkin .. a jablicka a podobny * taky nerad
DoubleThink - opravdu mas nejradsi opata? nesplet ses? :-D absinth je sila, to je fakt, ale abych pravdu rek tak uz sem zapomnel ze se vubec pije s cukrem a uz tak sto let sem ho jinak nez samotnej nemel .. aspon neprichazim o drahej alkohol :-D
U mě vede jednoznačně pivo - nejradši G nebo Plzeň. Ale dám si i víno nebo rum. Absintha sem měla párkrát v životě, a je to pěknej mazec...:)
<HTML>pivo</HTML>