Strýček...

Strýček Bush nemá validní stránky (http://www.georgewbush.com :), takže ho nebudu volit.
Strýček Bush poslal vojáky do mé rodné země...tedy do Iráku, takže ho nebudu volit.

Pokračujte s návrhy, proč nevolit Bushe.
Ty seš z Iráku?! Já ho nebudu volit.... musim pžemejšlet.. asi proto, že ho volit nemůžu.... :-)
Michael Le >> Já myslela, že ho nebudeš volit, protože ještě nemáš volební právo... ;-)
Uf, 4.01 Transitional 278 chyb, tak toho taky volit nebudu. A to už nějakou dobu volit můžu...
JJ, to taky ;-) A dlouho nebudu. << Freya
Já nejsem z Iráku, já jsem se narodil normálně tady (v ČR). << Meca
Nebudu volit Bushe protože vypadá jak vopice při vykonávání potřeby...
tak proč píšeš do mé rodné země ?
Abych se mohl sladit s tím Irákem ;-) Jako aby to mělo význam vyprávět o té válce...
MIchael Le>> Tak řekni, že tam máš pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra dědu a máš to... seš sladěnej...
Jirku Krovi = nevolit. A ta podobnost s opici nebude asi nahodna...
to určitě nebude, a lituju opice, že jim kazí pověst...
to jo no... opice takový krásný stvoření.... On se spíš podobá... tomu psovi bez kůže jak vyhrál tu soutěž o nejhnusnějšího psa... no i když... on byl lepčí...
ja nevim proc ho nevolit, nejaka ta valka, nenabrecis. par lidi natahlo mno to se stava ne? :)
sorry, že to říkám ale jseš fakt vůl Pate. Kdyby natáhl tvůj brácha, sestra, máma, táta nebo kdokoliv z rodiny nebo kámošů taky by si nebrečel a nechtěl Bushe zabít?
imho za to nemuze jen bush :)
To je zase jednou diskuze...
meca: Máš recht, proč se rozčilovat, když je venku tak hezky, že?
No hezky... to bylo ještě před 10 mminutama... už je zamračeno...
Především Bush byl válkychtivej a děsně potřeboval objekt na válčení. A tak si vybral irák. no a pak už to jelo. jenže nemá pořádnou zkušenost, jak vypadá válka. vždyť nebyl ve vietnamu... Kerry bude vědět o co go. Vietnam nebyla procházka růžovym sadem. v iráku jsou sice trochu jiný lidi, trochu jiná mentalita, ale prostě bush to pěkně zkonil, když tam nadupal.
Hele Maiksi... nech to na USA..... oni si někoho zvolej...
"Máš recht, proč se rozčilovat, když je venku tak hezky, že?" ----- fuj fuj fuj takovy vedro... se bojim vylizt ven abych se tam nesvalil na zem :)
:-) To jo... než se unás zatáhlo, tak jsem se bál vilíst z domu, ab ymě neschořely vlasy...
mno vazne si myslite za valku muze zacit jeden clovek v demokracii? pokud v USA jo tak tam vladne prezident a nikdo jinej.. imho se to na neho spis svadi, mozna je to sulda (urcite, je to politik) ale proste mno nic.. :)
no USA je systém postavenej na vysoký úloze prezidenta, ne jako u nás, že hlavní slovo má sněmovna...
tjn... Proto bych nechtěl bejt českym prezidentem... musí to bejt strašní nuda... dyť skoro nic nedělá... jezdí na výlety do ostatních zemí, podepisuje ňáký papíry, chvílema je v televizi a ... dostává velký prachy... musí to bejt nuda....