google

Jenom jsem se chtěl zeptat, jak google pozná, jesli to jsou české stránky? Podle domény?

A vlastně ještě, když jsem u googlu... Je google tak blbej, že následuje i neviditelnej odkaz ( tedy s display:none ) ?
Myslím že google zaznamenává všechny odkazy, i ty neviditelné. Ale taky myslím, že v doporučeních Googlu je vyhnout se používání skrytých linků a textů, zejména pak za účelem zlepšení své pozice v googlu.
Robot do žádného stylesheetu nekouká, takže ani nemůže poznat, že něco z toho, co si přečte, je před normálním uživatelem skryto. Není blbej, jde mu přece o obsah, ne o formátování... kdyby měl při indexaci zpracovávat každý styl, musel by zdechnout námahou :-)

To, jak pozná české stránky, je mi taky trochu záhadou. Podle domény .cz to rozhodně být nemůže (co stránky na .com, .org, .net...?).

Na metatagy nebo xml informace v hlavičce se spoléhat nedá, protože drtivá většina stránek je mizerně napsaná a nemá v hlavičce žádnou směrodatnou informaci...

Napadá mě nějaká analýza znaků v textu, ale to by bylo dost ošemetné a asi zbytečně složité... :-/
no typnul bych meta tag + znakovka + znaky...
http://www.jakpsatweb.cz/roboti.htm

;-)
...takže jsme v několika případech dokonce hádali dobře :-)
>> ...takže jsme v několika případech dokonce hádali dobře :-)

Taky je videt, jak to pak dopada. Vyhledavani ceskych stranek nakonec ukazuje i Madarske, Rumunske a buh vi co jeste...
Kdby tvůrci webových stránwek nebyli z 80% hotentoti a psali do hlavičky jazyky, bylo by to celkem v poho... :o)