Je někdo z vás z Kolína - aspoň okres ?

Já sem Starý Kolín a vy?
Moje holka je z Kolina.
Já si myslel že seš čvachta, ale to nic, pokud máš potřebu být městem, tak si piš, že až ti budou tři, tak tě to přejde ;) btw, já z kolína nejsem.
myslíš "nad Rýnom" ?
Já jsem Ostrava a stále se rozrůstám...
Nazdáááár Ostravóóó, u nás taky doly! Ale neřek bych že se rozrůstám. Nu což, maj sa, já zas musím jít sedět do Krušnohorské hnědouhelné pánve. Tvůj Chomutov ;)
Ahoj Krušnohoráku ;-)
Jsem z Litvínova.
Mělník
Praha.
Ahoj Chomutove, přeji hezké sezení na pánvi... Většinu dolů mi zrušili, parchanti, ale rozrůstat se budu, až se v závěrečné fázi spojím s Prahou (Zdravim!:-) do jedné veliké magapole:-)

Samozřejmě některá města ušetřím, např. Chomutov či Mělník mohou dál fungovat jako jednotlivé čtvrti. Akorát Brno asi zašlapu do země, trochu mi vadí ta jeho ambicióznost...

No, když tak o tom uvažuju, vzhledem k budoucnosti svých stránek, asi Brno nechám žít...;-)
Přelouč, to neni od Kolína moc daleko :o)
Nééé, Brno si zabírám já! :) (Ich hate hantec) Tvému spojení s Prahou nebráním, je pěkně rozrostlá a umí toho strašně moc (taky zdravím). Ale možná bude trošku ostrá či hororová :)
Chomutov: Hele, nech si ty dvojsmyslné narážky... :-) Docela by mě zajímalo, odkud víš, jak je Praha rostlá..hmm ;-o ;-) B-)
Ostravo, nechám ;) Na zbytek radši chtěj vyjádření Prahy ;)
Už nejsem město ! Teď sem řeka !
Já sem LABE !
do kolina obcas jezdim vlakem a pak jedu do tynce nad labem.
kraj karlovarský -> okres Karlovy Vary -> město Karlovy Vary -> čtvrť Stará Role ... což je těsně vedle ... Kolína:)
Áááá, psychická choroba postoupila do dalšího stádia - popírání sama sebe a vydávání se za někoho jiného, většinou i úplně jiného druhu. Příčinu vidím v nedostatku sexuálních zážitků, bohužel nechápu, proč svoji psychickou chorobu vyjevuješ na fórum. Příčinu bych viděl v tom že jsi úplně sám.
To byla reakce na čvachtu, teda pro ty, kdo nepochopil :)
Klasterec nad Ohri (okr. Chomutov)
Nípal > lol :D
Praha + Ludacris rulezz ;-)
HackerXXX: Melnicko :-)
Sojkovec: jako bych nevěděl, kde je ten porcelánem proslavený klášterec :D
Hadejte odkud jsem ja :-) Napoveda: Zdravim z Jiznich Cech (ktery jsou proste nejhezci! ;-))

BTW: Ne ze budete podvadet treba s googlem apod :-)