Problem s compem - vypne se...

Zdravim...mam takovej problem. Kdyz hraju nejakou hru, nekdy se mi stava ze se mi z niceho nic objevi modra obrazovka a nani je text [naky uryvky si nic nepamatuju],
ze nastal problem, ze jestli toto je poprvy, jednoduse retartujte vas komp, jestli ne, kontaktujte vaseho hardware vendoor a poptejte se o novych updatech biosu nebo tak nak. Dole je napsano cmaudio.sys - v cemz je asi problem, a coz je si myslim ze je driver pro zvukovku [c-media audio]. Pak uz tam je jjenom neco jako begining psychical memory nebo tak neco a jdou tam vteriny, paj to musim bud vypnout nebo se to pochvili vypne samo....

Prosim poradte jak toto se da vyreist a jestli s tim mate uz nejake zkusenosti. Predem dik. Doufam ze ste to pochopili :)
stahni si novejsi drivery pro zvukarnu
No to zkusim, ale nedelalo to vubec, zacalo asi pred tydenm z nicehocnic :/
Hm nepmohlo
si porid jinou zvukarnu :)

ja mam taky cmedia a trvalo mi 6x reinstall windows aby mi to delalo nejakej zvuk (pod linuxem sla sama na prvni pokus)

taky zalezi na OS, protoze ty drivery on cmdia jsou ve dou variantach, VxD a WDM, to taky obcas zpusobuje problemy jestli mas tu spatnou verzi
ne jako ono to fungoval to zacalo delar samo pred tydnem, tedka stahuju jeste naky drivery rychlosti 600b/s od cmedia :), uvidime
Zkus vypnout EAX. Me to taky u nekterych her nejde. Je to castecnou nekompatibilitou.
Ted sem sthanul ten novej driver - nainstaloval, naibdlol mi to restartovat komp pr uspesnou instalaci, klikam ano, widle se uz ale nenainstalovaly...dobre, pres safe mod sem ty irvery smaznul zpanulo se v phoode, aninstaloval sme stary drivery, zapnout komp de, hra myslim ze zase nepude...

Sojkovex: dik, ale co to je a kde to vypnu?