<b>K cemu je tato diskuse ?!</b>

<HTML>Zejmena pan, ktery si rika Cvachta, stale nechce pochopit, ze toto neni prostor, ktery snese jakekoliv vykriky a blitky. Priznavam, bylo to ponekud nevhodne pojmenovano "Pokec", mineno to bylo spis jako prostor pro diskusi mimo tema, ale _diskusi_ nikoliv to, co je zde videt (nejen v podobe vyse zmineneno vtipalka, ale predevsim). Takze prosim: nez sem budete psat, zapnete mozek.
diky</HTML>
rozumněno
mno, z toho, co jsem se tady docetl, je to jenom vtipek moderatora(u)
Hele, to po mně chceš moc... zapínat mozek? Vopravdu nevím... ;-)
Pkud vim, *Čvachta* je moderátor, tak vo co go? :)
hoši hoši. Čvachta není moderátor. to si jen někteří myslí...
No nevim.... každopádně jesli jím není teď byl jám v minulosti...
*čvachta* me psal uz i na ICQ :)
>> ze toto neni prostor, ktery snese jakekoliv vykriky a blitky

Snad na kazdym diskuzaku se najde nejakej "mistni blbec", ci "mistni prudil" :)
>>jesli jím není teď byl jám v minulosti...

Citace z knihy E. A. Poea "Jáma a kyvadlo".

Rozbor ze Čtenářského deníku:

jesli ... hlavní hrdina navštěvoval předškolní (a předmateřskoškolní) zařízení
jím ... "Jím, tedy jsem!" aneb klasik vs. hrdina u McDonald´s
není ... znak nihilismu hlavního hrdiny
teď ... pouze příslovce času, slouží k extenzi napětí
byl ... oxymoron, spojení protikladů "teď" a "byl", vytříbená literární persifláž
jám ... odkaz na druhý díl: "Jámy a kladiva"
v ... utajenou personifikaci se mi dosud nepodařilo rozluštit
minulosti ... patrně největší dekadence v celém díle: v nejvypjatější scéně kladivo "minulo jeho kosti" - trefná hyperbola do "minulosti"
čovečisko, já snad takhličko brzičko hebnu smíchami!
headlong : Checht ! :-)
headlong >> hele ty seš ňákej poezista nebo prozaista ne?

S tou minulostí jsem měl namysli ten thread, kdy se prokec...
<HTML>Diskuze typu napr.: <i>pip je X hodin</i> mi tez neprijde jako zadna diskuze, ale par nechapavcu co neznaji vyznam slova forum se vzdy najde.
Bude se hold muset vic mazat</HTML>
Richarde, Richardíčku, to nám nemůžež udělat?! ;-)

K tomu POKEC jsi napsal " Nezávazné odlehčení. Uvidíme, co se z toho vyvine ;-) " ... tak vidíš, vidíš, co se z toho vyvinulo... sem tam ňákej nesmyslnej thread... no...
Já bych s tím smazáním toho píp je x hodin klidně souhlasil. to je totiž odpaďák. čvachta je prudil, ale tohle je horší...
>> Já bych s tím smazáním toho píp je x hodin klidně souhlasil. to je totiž odpaďák.

To jo. Navic uz je dost velkej.
Nechte to ještě... aspoň na tisíc ;-)
To nám nemůžete udělat :)
Já hlasuju pro zrušení, nechce se mi na to klikat a pokaždé musím mačkat "označit za přečtené", aby mě to nestrašilo tím červeným nápisem ;-)
Nechcete přejmenovat tuto sekci z 'Mimo Téma' na 'Mimo Prostor' ?
A co třeba taky mimo čas? :o) By se třeba nemusely příspěvky řadit podle datetime přidání... :o)
Co takhle jenom "Mimo"? ;-)
Mimo tema, mimo cas a prostor (hyperprostor?), jen pro lidi, co jsou "mimo"...
Freyo: to bys jim musela pomoct s nastylováním, aby to fakt bylo to "Mimo" opravdu mimo

Sojko: a dodávám: "dnes v Kotli,... na Nově"

Co se týče mimoprostoru či mimočasu, obávám se, že wz nedisponuje příslušnými servery, které by byly mimo prostor i mimo čas, a i kdyby, tak by se na ně z našeho pozemského internetu nedalo dostat, protože by byly i mimo naši ip adresaci :D