Byl mi smazán účet - prý "spamovani ve foru" co vy na to?

Byl mi dnes doručen mail. Cituji:

-----------------------------------------------------------------------------------------
Vážený (bývalý) uživateli serveru WebZdarma,
oznamujeme Vám, že jsme právě zrušili Váš účet msiemens.czweb.org
z důvodu porušení podmínek (http://www.webzdarma.cz/podminky.html).

s odůvodněním "spamovani ve foru".

WebZdarma.cz
<info@webzdarma.cz>

------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud je diskuze kterou zakládám já označována jako spam
byl by spam vše co tu je. Pokec- nezávazné odlehčení.
Může tu být vše. V podmínkách nic o "spamování ve fóru není"
nebyl sem ani jedenkrát varován a byl mi smazán účet.
Toto spam nemůže být.
SPAM= nevyžádaná pošta.
To ve fóru není možné - proč by tu jinak bylo co tu je od mně nebo nikoho jiného vyžádané ?
Připadá mi to jako blbost a touha po mazání účtů.
Co vy na to ?
Váš *Čvachta*
------------------------------------------------------------------------------------------

Podmínky :

Prostor na webzdarma.cz je poskytován bezplatně a může být využíván pro osobní nebo firemní prezentace.
Služba zahrnuje:

vlastní doménu třetí úrovně
prostor 50 MB (pro web)
prostor 5 MB (pro e-mail)
e-mail box (@subdomena.domena.tld) s přístupem přes webové rozhraní
databáze MySQL (5 MB)
možnost použití PHP

Poskytovatel služby si vyhrazuje právo vložit na uživatelské stránky reklamní proužek a to buď na úvodní stránku nahoru nebo na všechny stránky dolů - dle výběru uživatele.

Uživatel je povinen:
zadat při registraci nového webu platné údaje (zejména e-mail a kategorii stránek) a tyto informace udržovat aktuální
nejpozději do jednoho týdne od registrace nahrát na server obsah
dodržovat podmínky zobrazení reklamy
Je zakázáno:
publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.
využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
spojováním více virtuálních webů obcházet nastavený limit velikosti poskytovaného prostoru
rozesílat nevyžádanou poštu, tzv. spam
provádět na serveru zátěžové testy nebo spouštět skripty, které by mohly způsobit zpomalení či znepřístupnění některých služeb serveru

Web, který nebude vykazovat déle jak měsíc žádný přístup (jedná se přístup na stránky, nikoliv FTP přístup nebo aktualizaci), může být smazán.

Poskytovatel se zavazuje, že:
všechna uživatelem poskytnutá data budou považována za důvěrná a nebudou poskytnuta třetí straně
učiní všechny dostupné kroky, aby byla služba poskytována bez přerušení a o plánovaných výpadcích (např. z důvodu údržby systému) bude informovat předem

Za případnou finanční či jinou újmu způsobenou ať už funkčností či nefunkčností služby nenese poskytovatel žádnou zodpovědnost.
<HTML>nechapu cemu se divis, byl jsi upozornen, ignoroval jsi to, takze tak</HTML>
Verejne prohlasuji ze sem nebyl upozorněn !
Spam je označován jako zpráva :
obtěžující a nesmyslná.

Cituji z podmínek : "...rozesílat nevyžádanou poštu, tzv. spam..."

Ano, můj klient "Čvachta" se dopustil malé chybky a proto se hluboce omlouvá. Samozřejmně očekáváme, že mu ....prosím.... odblokujete web (je-li to možné).

Děkujeme a doufáme, že se vše vyřeší v klidu.
UnLicenced Justice, n.p.o.
Jak můžež spamovat, čvachto? CO to je za blbost ?! ;-))
Nevím - mlčím.
:-) Všim sis vůbec, že se kvůli tobě změnil název fóra?
Richard: Pozdě honit BYCHA !
bycha? aha... varován jsi byl... teda řek bych že jo, viz ten tučný (špekatý?) thread ;)
Nu, a mame tu off-topic forum :(
off-topic? Co to proboha je?
Offtopic = s ničím nesouvisející
Hm to bylo ale uz po mem odpojeni ze site.
Po tomto clanku jsem jiz pridal pouze tento dotaz.
Hm to bylo ale uz po mem odpojeni ze site.
Po tom clanku jsem jiz pridal pouze tento dotaz.
Hele, a jakej si měl ten účet?
Já jsem si ani nevšiml, že změnili název fóra :-) Já už totiž na ten odkaz klikám automaticky :-)
"Spam je označován ..."
Mohl by se k tomu prosím někdo vyjádřit (moderátoři).
No prostě... když má moderátor náladu, tak to spam není, no a když náladu není, tak nemůžež psát nic....
ad Offtopic: Definujte přesně offtopic, prosím, protože mám takovej pocit, že minimálně 50% témat má na 10. příspěvku úplně jiné téma, než je uvedeno v nadpisu a příspěvku prvním... A často se tam řeší taky víceméně blbosti...
Forum mimo téma - začíná to tu upadat :(
Hmmm a já myslel, že internet je taky pro zábavu... Kdyby sme tu řešili samý odborný (nebo lamovský) odbornosti, tak by tu byla asi trochu nuda, ne?
stejne at se to jmenuje off topic, pokec nebo jakkoliv je uplne jedno, stejne se tu budou probirat uplne ty sami veci, *cvachta* me taky na icq prudil ale jenom chvili nez sem ho odstrihnul :o)

jinak master smazal i muj thread o tom kompiku ale to je jedno, ja jsem s tim _TakNejak_ pocital
No není to tak dávno, kdy tu byl jeden nejmenovaný člověk, kterej taky pěkně prudil. No ale uklidnil se. Očekávám, že čvachtu taky osvítí rozum a že se poučí. Nijak bych to nedramatizoval. Čo bolo to bolo, Terasky som major :))
jj... čo bolo, to bolo.... on dyť je to jen život...
Ta změna názvu je radikálnííí
Btw. na něčim webu už jsem viděl název fóra "Pokec" s podtitulkem,který všichni známe a vysvětlivkou typu "inspirováno WZ" :o) Změnit název fóra je jako změnit adresu stránek: nepřinese to žádné výrazné zlepšení,jenom komplikace... :o)