hadanka

mam pre vas fajn hadanku:


"Ide zajac hip-hop, kam ide zajac?"


rada: skuste si to opakovat dokola ;)

poprosim tych ktory to poznaju nech to sem nepisu. Diky
No jo jenže jestli to sem nikdo nenapíše, tak se tenhle thread propadne do zapomnění a já se nedovím kam jde :-(
Možná jsem na to nepřišel protože to je slovensky, nevím.
Nemá to být "Ide zajac hop-hip, kam ide zajac?"?
to mas jedno

opakujte si to stale do kola
tom: ak sem nikto do troch dni nenapise spravnu odpoved tak to prezradim
Tak kam?
Nikam nejde. Jsou to dva úplně odlišní zajíci, a tak zatímco první jde hip-hop, druhý klečí a čeká, kdy se ten první vrátí. Vzhledem k faktu, že jsou to dovjčata a vzhledem k tomu, že první zajíc se pohybuje nějakou rychlostí, vrátí se tento zajíc o něco mladší, než ten čekající, což je vlastně praktická ukázka paradoxu dvojčat. Problémem stále ale zůstává - co dělal druhý zajíc, vždyť se musel nudit? Nebojte se, upletl pár světříků na zimu, vykadil dvacet bobků za sebe přesně podle velikosti a vyrobil stovku malých zajíčků. Takže všechno nakonec dopadlo dobře.

lacop: Je to správně?
Už znám odpověď :)
Heh, já taky xD
vidim v tom obcana romske narodnosti ktery nese zajice. a posloucha pri tom rap :))
Jestli je to tak jak říká Nípal a ten první zajac se jmenuje hip-hop (nebo hop-hip, záleží na tom, v kterém časovém pásmu se zrovna nacházíte) tak ten druhý zajac klečí a modlí se, až ten první zajac prozře a přestane dělat, poslouchat či jinak se byť sebeméně stotožňovat se slovem hip-hop. To se mu samozřejmě nepovede, tak začne hop-hip poslouchat také s tím, že podle již zmíněného paradoxu dvojčat ho ten první poslouchat, jenže to znamená jen pouhou výměnu identit a problém zůstává.
Tak já nevim kam jde.

Nedáte si někdo toast?
nikam nejde, skáče na místě, vůl jeden;)
Tak jaké je to řešení?
ja mám tiež hádanku
doplňte riadok
1
11
21
1211
111221
312211

(je to staré, tak by ste to mohli poznať)
13112221
1113213211
31131211131221
13211311123113112211

... mohu klidně pokračovat... ;)
ide vam na nervi ;)
skusili ste si to opakovat? mne to dal kamos v skole a otravoval ma s tym cely den, uz som bol zurivy, potom mi to doslo

Nipal, Goddard, Garofano a Skaff: nie ;)

Stanley_B707: jj, to nam dali na matike pred 2 - 3 rokmi, dosli na to skoro vsetci, inac fajn hadanka
11131221133112132113212221
vravel som že je to staré
(Nípal OK)
tak jak to teda je?
Aha, tak jsem nejspíš nevzal v potaz pohlaví králíků. Popravdě řečeno, uběhl již nějaký ten čásek a tak již máme místo původních dvou králíků sto deset a půl. Další problém je v tom, že pohlaví králíků se zjišťuje strašně blbě, nejčastěji tedy metodou pokus omyl (dáte k sobě dva a uvidíte...). Ze zadání lze ale pohlaví králíků určit zcela bezpečně - první je samec, už kvůli hip-hopu a fajfce, která sice v zadání zmíněna nebyla, ale šla pomocí derivací K-prostoru snadno odvodit. To by tedy bylo pohlaví prvních dvou. Co se týče zbytku, na tom již nesejde, stejně budou všichni vzápětí postaveni čelem ke zdi.

Teď už by to správně být mohlo.

A kdyžtak dám taky hádanku:
Mám pixlu lepidla o objemu 30 litrů. Litr lepidla uschne během 5 minut. Jak dlouho tedy můžu mít pixlu otevřenou?
Ke spodním vrstvám se nebude dostávat vzduch, takže bys jí mohl mít otevřenou věčně.. Ale záleží na tom, jak moc je pixla zploštělá.
jj, ak bude vysoka 0,1 cm a siroka tak to uschne ale ak bude vysoka 2 metre tak ti zaschne len ten vrch
lacop: Ale já se ptal, jak dlouho ji mohu mít otevřenou ;)
teoreticky 5 * 30 = 150 minut (2 hodiny 30 min)
ale dole to nezaschne , takze na zaschnutie spodku budes cakat vecne ;)
Ale na to jsem se neptal ;) Já se ptal, jak dlouho ji MOHU mít otevřenou ;)