Největší pařbaa!

Nazdar lidi!
tady sem chtel aby kazdej napsal hru ktera ho za posledni rok nejvic zaujala a kterou by urcite doporucil ostatnim! musi byt vyspikovana jak graficky tak fyzicky..............pro zajimavost

diky!
nevim .. asi ut2004
mafia, ale nevim presne jak je to stary
doom ted vysel i datadisk Ressurection Of Evil

ut2k4, far cry, gta5, nfs8, lotr-bfm

nebo me ted dostal Rome-Total War je to hodne dobry
mna bavi flashpoint, call of duty, HL2, rainbow 6 ;)
Tuxracer :o)
Já nevím, co to znamená "fyzicky vyšpikovaná hra" ?:-/

Jednotlivá cédéčka jsou proložena špekem?
asi tim myslel fyziku pohybů... třeba že když v Call Of Duty běžíš po poli a zastřelíš procházejícího se nácka, tak nebude klidně stát a třeba se zatřepe podle toho jak by se zatřepal skutečnej fažista....
skaff: jj, alebo ked mu das sniperkov do nohy tak sa zvali... :)
lacop: ty to hraješ někdy přes gamezone.cz třeba? jesli jo tak kdy a jakou mapu, dáme někdy?
jasny odkazuju na brachu kdo da battle?
>> usi byt vyspikovana jak graficky tak fyzicky.
Ty neuznáváš možnost, že někoho mohla zaujmout hra, která není graficky na úrovni Half-Life2? Že někoho může bavit a zaujmout i hra, která vypadá zastarale (protože třeba stará je)?
skaff: multi-player nehravam, mozeme niekedy skusit ;)
noo nejlepsi hra ... IMHO
Counter-Strike: Source ;)
rise of nations, gothic II
no protoze sem se chtel dozvedet neco novyho o hustejch parbach tak sem zduraznill...
rise of nations a NFS U II
já teda pařil HALO:Combat Evolved (2003), UT2004, NFS U II, The Moon Project (2001) a samozřejmě DOSovky typu Stunts a Prehistorik:-)
Prince Of Persia I rulezzzz
Commander Keen 4 - 6 a Tuxracer.
mna zaujala hra Train Simulator tak, ze som si k nej spravil aj (mini) web.
rome total war doom half-life2 driver 3
Half - Life 2
líbílo se mi mnoho dalších her, ale nic podobného jsem ještě neviděl ani nehrál
Jednoznačně Mafia - pařil jsem to několikrát a vždycky jsem se u toho skvěle pobavil!

Jinak se mi líbily i Warcraft 1 - 3, No One Lives Forever 2, Doom 1 a 3, Half Life 1, 2.
Chtel bych se zeptat na Driv3r 3... kazdej tomu dava 40% nanejvis ale tady nekdo psal jako oblibenou hru tak cemu verit?