BFU na pochodu

http://www.skaff.wz.cz/2005/04/17/jak-hacknout-email-na-seznamu/

kolik lidi si myslite ze to sežere? teda tipujte. zatím je to v rozmezí 0 - 100 lidí co mi poslali dobrovolně svý heslo :)

nejsem svině takže až zájem opadne tak dotyčný lidi informuju o tom že jsou to idioti a že nemaj posílat kamkoliv mailem svoje heslo ke schránce.
Když mám e-mail lopata@seznam.cz tak userid je lopata, ne lopatka :o)

Mno tipuju tak 10/100 lidí, tedy pokud to pošleš na lide.cz, tak cca 80/100 :o)
teď je to 36 :)
To je vostrý ... Kolik už máš hesel?
50
dost dobry, malem jsem na to naletel:))))

teda než jsem uvidel "vase-heslo"
hehe, na toto naletiet :)
inak ja by som zmazal komentare a dat tam take ako "super funguje to" ...
ked si niekto precita toto tak skorej naleti :)
ja bych to rozsiril na vice freemailu
jj s taky bych smazal ty komentare
to je jedno už je to provařený :) stejně s těma heslama nic dělat nebudu. btw nechcete je někdo koupit :))))))
skaff, nebud blbej nekomu prodej jen hesla a nekomu jinymu uz. jm. :)))))
:))))) to je super.... nebo bych moh vydírat... třeba je nekdo zenatej a pise si s e svoji jinou a ja to vim :)
Já jsem naletěl :DD
ja vim :) zmenil sis to heslo? mas nejaky strasne slozity vubec nechapu jak si ho muzes zapamatovat....
2skaff> zajimalo by me, jestli mas udelanou statistiku pristupu na tu stranku: Jak hacknout email na Seznamu
no mam ted asi 40 lidi per day... kdyz ten post byl uplne nahore tj pri nacteni stranky se objevilo Jak hacknout email tak sem mel kolem 100
jj, změnil a pamatuji si ho. Jelikož jsem něco jako klavírista, tak si heslo nepamatuju, ale jen hmaty.
Naprosto dokonale. Tos vymejslel ty, skaffe? To s tema administratorskejma mailama? Verim, ze na tohle se chyti spusta BFU :-)
Mě to došlo až po pěti minutách .. ale došlo :)
Noo popravdě mě to došlo po chvilce uvazovani ;)
Bylo mi to proste nejak divny :)
A stejne nemam mail na seznamu a neznam (skoro!) nikoho, kdo by ho tam mel (seznam.cz suxx)
seznam nesux!
Seznam sux.
Přesně.
Seznam sux, centrum nesux :)