Nova diskuse

Je to spis otazka na spravce wz, ale i na vas, uzivatele.
cim dal vic se mnozi temata okolo hodnoceni stranek uzivateu WZtka, coz je dle meho skromneho nazoru lehke OT i v sekci HTML. brali byste vytvoreni vlastni diskusni sekce s nazvem trebas "Hodnoceni webu"?

Osobne bych to privital, takhle je napr. sekce HTML plna nic neprinasejiciho balastu, misto smysluplnych dotazu a uzitecnych odpovedi okolo (X)HTML.
nebejt hodnocení webu, tak sekce html je téměř prázdná... ;-)
ja jsem pro
dva hlasy pro, dva proti
pro
pro
pro pro (tajná šifra pro kyka, jenž se též občas připojuje přes proxy. radiomobil...)

Jinak pro.
Proti! Proti! PROTEST! DEMONSTRACE!
Jestli to uděláte, tak se zasebevraždim! A pak si budu stěžovat webmasterovi!
Btw proti cemu protestujeme?
ja som pre"""""
Laura: ty jsi nejak vsimava... ;) abych te nemusel umlcet...
yp: To máš jedno. Já jsem každopádně taky kategoricky proti!
Kyk: Tý jo! Pozor na něj, bojim, bojim!

Proč jste proti? (Já bejt proti nemůžu, bojim se Kyka...)
Laura: Neboj. IMHO jenom machruje, ale ve skutečnosti je to dobrák, který by ani larvě neublížil...
hanyZ: taky na to sázim ;-)

Asi si změnim nick - Larva je zajímavější... :)
HanyZ: mas pravdu, jsem klidnej a neskodnej jak more na Sri Lance :)
proti. zapálim vlajku WZ co mam na zdi doma
skaff: hmmmm...... extrémista - podívejme se! ;-)
Jsem pro proti.
Jsem kategoricky proti tomu, aby extraligoví brankáři nosily helmy stormtrooperů. Snižuje to vážnost impéria!

http://hanyzpage.czweb.org/grafika/pinc.jpg
Vykopal jsem lepší zombii (tu tučnou), tam to imho inri btw už dávno je (nápad nějak odlišit příspěvky typu "ohodnoťte web").
nípal: Mumie si klidně vykopávej, nejsem proti, ale co sem taháš evangelia, OMG?
Já jsem pro :)
já ne... prostě hodnocení webu patří do html ať chcete nebo ne... Možná bych udělal speciální sekci pro "Worďáky" (chcecht... to je jako Snowboarďáci)