IE sux!

mam veeeeliky problem

http://weby.vywestr.com/sech/3/index.php

kdyz to pustite v ie tak to menu ma vedle sebe jeste jednou ty sipky, ale jakmile sjedete dolu nebo aktualizujete tak to zmizi...

fakt netusim proc to tam je a potrebuju se toho zbavit
Mne sa to zobrazuje v IE 5.0 tak isto ako vo Firefoxe a ziadnu chybu tam nevidim. Podla mna je to v poriadku, aj zdrojovo.
hmm... divny... asi mam nakopnuty iecka
iE rulEZzZz f0rev4! b1ll g4t3z0rz r0x0rz ur b0x0rz
Mě se to v IE6 SP2 zobrazuje stejně jako v FF 1.0.2
yp: zc3l4 s0uhl4s1m
h4x0rz süxx w00w3 ! ! !
s7fu n00b & g3t l33t!
4 j1n4k v p0ř4dku? Xt3l0 by t0 č15l4 5 d14kr1t1k0u ;)
n0b0dy 3><p3ct5 5p4n|5h |nqu|5|t|0n \/\/t2.
Jako nic proti vašim prohlášením výše, ale přeci jen... Po objektivním přečtení posledních deseti vláken jsem došla k závěru, že potřebujeme pomoct. Uvědomujete si, že už jste z většiny threadů udělali totální bláboly? (já na tom mám taky patrně malej podíl - to nezapírám...)

Chudák nevinný nic netušící přispěvatel, co se chce něco (užitečného) dozvědět...
j=a nevim, +ye v=as to tak bav9
ie sux? Cože? Fakt? Kdy jsi to zjistil? To sem nevěděl...
to laura: To je pravdepodobne preto, ze adolescenti namiesto rady a pomoci, ktora by mala plnit primarnu funkciu na fore, sa predvadzaju ktori z nich vie lepsie pisat h4ck3r5kym pismom :-) Neboj, ved oni z toho raz vyrastu.
Pr0bl3m b91 1MH0 uz v9r353n
T4k23 pr0c n3ud3l4t d15ku51 @ h4ck3r5t1n3 ?
Mn3 z4s3 pr1p4d4 j4k0 5p4tn9 vt1p 510v3n5t1n4.
jj 13 Ru132
101
Ale, ale, ze by sme tu mali zasa jednoho xenofoba. Podla mna, kazdy inteligentny Cech, rozumie viac po slovensky ako tomu tvojmu h4ck3r5k3mu blabolu. :-)

Ale uz je to tu off topic.

to haXis: Podla odpovedi to vyzera tak, ze sa to ostatnym zobrazuje aj v IE dobre, takze chybka bude zrejme len v tvojom prehliadaci ;-(
Slovenština je krásná. Moc se mi líbí a mám jí ráda. Hezky zní a vůbec tak...
Laura: Souhlasim, Slovenština je best...
FMI: Kolik uz máš promile?
Ja mam raci polstinu =]
to laura & #lama: Díky, Lauro a #lamo. Jo, já bych mohl psát klidně česky. Pro Slováka žádný problém, jenomže pak by jste se všichni LOL - ovali jak mi to nejde a jak tu vaši krásnou řeč neumyslně przním. :-)

Joj, bysťu, a preto budem to svojo írečitô rečisko používať aj naďaľej :-)

Česke filmy su best. Viz môj nick. :-) :-)
lámo, ani se čoveče neptej, cheche :)
Cituju Lauru
» Jako nic proti vašim prohlášením výše, ale přeci jen... Po objektivním přečtení posledních deseti vláken jsem došla k závěru, že potřebujeme pomoct. Uvědomujete si, že už jste z většiny threadů udělali totální bláboly? (já na tom mám taky patrně malej podíl - to nezapírám...)

Chudák nevinný nic netušící přispěvatel, co se chce něco (užitečného) dozvědět... «

Diskuze vždycky upadaj, když někdo nadhodí všeobecně známé věci. Tady tomu není jinak. Posledních 15 vláken, co se tu momentálně honosí nálepkou "nové" je sice místy legračních, ale spíše úpadkových. To chce nadhodit něco zajímavého, jen počkejte ;)

BTW, Bohuš Stejskal - LOL... cože's to prál? Ajto, lolovali, to skor nae!
Myslím, že úpadek tohoto fóra bude pokračovat, dokud nebude nová verze s minimálně jedním moderátorem na každou sekci a určitými pravidly.

V současné době je to tady hezký pokec, ale s odbornými dotazy raději mířím na diskusi jakpsaweb.
hanyZi, jediný problém je v tom, že po nové verzi fóra ani vidu ani slechu. Jsme v internetové džungli, pravidla neexistují, musí se vytvořit ;)
n0 t0 j3 fakt hu5t3j thr3ad :0