DVD-Lab a problém při kompilaci

Dobrý den, mám jeden problém, který mi znemožňuje zkompilovat DVDčko pomocí DVD-Labu Pro. U kroku:
Muxing audio to still menu is in proccess...
překročí Progress Bar 100% a program stopne celý proces, i když ještě není u konce. A navíc tento krok trvá strašně dlouho. Nemohli byste mi prosím pomoci? Díky
Prosím, pomožte mi. V Googlu jsem řešení nenašel a nemám tušení, kde bych se mohl splést. HTML report: http://worms-mayhem.wz.cz/DVDLab/Traaaa.htm.
Jen to zkouším, takže se prosím nedívejte, jaký mám obsah ;)
>Prosím, pomožte mi.
kdyby nekdo hned vedel, urcite napise. Ja teda netusim, cim by to mohlo byt, tak jenom obecne otazky. Jakej mas system, resp. filesystem? Defragmentace, kontrola disku (nejakej scandisk)... co? Mas dost volnyho mista? Zkousel jsi i nejake jine obdobne programy, jestli ony vytvareji kompilaci se stejnym problemem, prip. bez problemu? uz me nic nenapada... Jsou vsechny vstupni soubory pro kompilaci v poradku? Podle toho reportu jsou nektere sceny s polovicnim rozlisenim. nevadi to?
Systém: Windows XP Pro
Filesystem: NTFS
Defragmentace ani kontrola disku neprovedena.
Mám dost volného místa (4,33 GB)
Jiné programy... neznám (možná tak Avi2Dvd, ten je bezproblémový).
Všechny výstupní soubory pro kompilaci jsou v pořádku.
Scény s polovičním rozlišením - program mě na ně upozornil, ale myslím, že to na kompilaci nemá vliv.

Nic ovšem nevím o tichém menu, do kterého chce ten program přidat zvuk a které dělá potíže....
Já d*l! Všechny soubory filmu jsem smazal! Ale to docela nevadí, když mám tak málo místa. Však zkusím něco jinýho.
nevim, jestli 4GB ti staci na kompilaci DVD...
Ten filmeček měl cca 200 MB! Takže to tím být nemohlo.
zkus odinstalovat a znova nainstalovat, pripadne nejakoku starsi verzi. ale tos asi slyset nechtel, co? ;)