pripojeni monitoru k notebooku

ahoj, chtel sem si propojit monitor k notebooku (ATI Mobility radeon X300).
vsechno v pohode ale kdyz pustim film v jakemkoliv prehravaci tak na notebooku bezi ale na monitoru je jen cerno. jinak vse ostatni vidim- plochu, ikony atd.
kdyz jsem k notebooku pripojil LCD monitor tak v pohode ale kdyz propojim normalni CRT tak to nefunguje.
poradite nekdo co s tim? fakt nevim
Ja ti neporadim, ale todle se obcas stava, bude to neco na způsob, jako když VNC (program na zobrazení cizí plochy) zobrazí všechno ale právě ten film ne.
a fakt te nenapada cim by to mohlo bejt?
nevim, mozna to neodesila nb... tezko rict.
co je to nb?
Problemem je vykreslovaci mod. Kazdy prehravac pouziva vykreslovaci mod, kterym se video zobrazi. Modu je nekolik a nektere mody maji vlastnost, ze na jinych zobrazovacu (VNC, druhy monitor, telka) se video nezobrazi a zustane cerny.
Problem lze odstranit zmenou vykreslovaciho modu. Ja pro tyto ucely pouzivam RGB mod. Prehravac, ktery to zvladne je treba bsplayer.
ha diky otestuju a dam vedet:)
a kde se to tam nastavuje?
dalsi otazka: jdou v bsplayeru urychlit titulky?tak jako v mv2?
popr umi mv2 s videem to same jako bsplayer?
V bsplayeru: Prejdi na volby-predvolby. vyber "video" a karta "vykreslovani videa". V nabidce rendering mode pak vyber mod. Staci si s tim trochu pohrat.
Zmena casovani (urychleni) titulku se provadi rucne pomoci klavesovych zkratek Ctrl+right (zrychleni?) a Ctrl+left (zpomaleni?).

mv2 nepouzivam, takze nevim. Staci se podivat do nastaveni a hledat neco ve smyslu RGB mod, overlay, ...
jj uz jsem to vyresil diky moc
neni nahodou v bsplayeru to ctrl+vlevo/vpravo o posouvani titulku? no to je stejne fuk.
Vlastne jo. Ale ja to nejak pouzivam. Proste obcas kdyz to ulitne, tak to posunu ;)
Ja jsem mel podobny problek se stolnim pocitaem kdyz jsem pripojoval televizi.... ale mel jsem u katy takovej programek ati nebo nejak tak se to menovalo .. bylo tam nastaveni te karty.. rozsirenejsi.... a tam se taky nastavovalo jakej video rezim popezi na om duhym zarizeni.... jeden byl ze nebezo nic, druhej byl ze to bylo na televizi maximalizvana na monitoru to bylo male.. treti ze to bylo vsude stejne...
2 simon:
>co je to nb?
nb je zkratka pro notebook