Připojení k MYSQL

Mam stejny problem, jako Rosalynda, ktere uz se to zrejme podarilo pripojit. Muze mi nekdo rict, v cem je pes zakopan?
P.S. Diskuzi jsem prosel celou a zminovane stranky taky.
Pošlí zdroják a někdo snad chybu najde
Příklad:

NASTAVENÍ MYSQL:
Aktivní:
Databáze zdenda
Přístupové jméno: zdenda
Přístupové heslo: zdenek
(je nutné nastavit neprázdné heslo)

soubor pro pripojeni:
<!-- pripojeni.php -->

<?

$server = "mysql.webzdarma.cz"; // server
$user = "zdenda"; // uživatel
$pass = "zdenek"; // heslo
$db = "zdenda"; // databáze

mysql_pconnect ($server, $user, $pass) or die ('Nepodařilo se připojit k databázi.'); // připojení k databázi
mysql_select_db ($db) or die ('Databáze se nepodařila otevřít.'); // výběr databáze

?>

takle by to mělo jít
posli mi mejl vcetne uzivatelskeho hesla, tady to za tebe nikdo nevyresi
neni nahodou fce mysql_pconnect zakazana??? mam pocit,ze je...
aha tak v seznamu zakazanech fci je popen a pfsockopen - spletl jsem si to...
pconnect je zakazany v tom smyslu, ze funguje, ale nevytvari persistentni spojeni, ale pouze obyc ... uzivatel by nemel poznat nic a server by mel vystacit s mensim mnozstvim vlaken (aspon doufam, ze to chapu spravne, ze se persistentni spojeni vyuziji jen v pripade, ze se httpd proces pripojuje se stejnymi udaji (db, login) jako ma schovane
Hele já se k tomu vrátim... k DB se připojim... ale když si v MySQL vytvořim tabulku nemůžu se k ní připojit...
<?
$server = "mysql.webzdarma.cz"; // server
$user = "XXXX"; // uživatel
$pass = "XXXXXX"; // heslo
$db = "test01"; // databáze

mysql_pconnect ($server, $user, $pass) or die ('Nepodařilo se připojit k databázi.'); // připojení k databázi
mysql_select_db ($db) or die ('Databáze se nepodařila otevřít.'); // výběr databáze
?>
Tak mi to vždy vypíše "'Databáze se nepodařila otevřít." ... ta tabulka test01 určitě existuje :_)))
sorry, sem debil.... db musí bejt stejná jako user :_)) tabulka se vybírá pořímo v dotazu... nekamenujte mě... :_)))) sorry... :_DD
no uvidime... :-) ok.. ok
nadárek vytvořil jsem si tabulku,

CREATE TABLE dw (
nazev varchar(50) NOT NULL default '',
popis varchar(30) NOT NULL default '',
velikost int(20) NOT NULL default '0',
stazen int(11) NOT NULL default '0',
cas varchar(20) NOT NULL default '',
PRIMARY KEY (nazev)
) TYPE=MyISAM;

doufám že to tak má být, no a pak mám soubor na připojení


<?

$server = "mysql.webzdarma.cz"; // server
$user = "radek"; // uživatel
$pass = "radek"; // heslo
$db = "radek"; // databáze

mysql_pconnect ($server, $user, $pass) or die ('Nepodařilo se připojit k databázi.'); // připojení k databázi
mysql_select_db ($db) or die ('Databáze se nepodařila otevřít.'); // výběr databáze

?>

tady to vyplnim a pak mi to píše že se nepodařilo otevřít databázi ?
A kam taky napíšu název tý databáze do tabulky ? Pomůže minědo prosím nebo se z toho zabým.
Ja vytvarim tabulku scriptem:
viz.. mysql_query("CREATE TABLE ....");
a nemam zadny problemy
Ulož si to do proměný a pak na to pošli požadavek mysql_query().
Jestli se databáze nepodařila otevřít, tak jsi zadal špatnej název tý databáze. Někde musíš mít chybu v těch údajích. Mě to funguje bez problémů.
Název databáze do tabulky psát nemusíš.
Ani podle rad jsem tady zaživího boha nezprovoznil knihu návštěv.Prostě se nepřipojí k MySQL.A zdroják je 100% v pohodě-odzkoušeno
Pokud se nepripjis k DB a zdrojak je vporadku ... nejspis mas spatne prihlasovaci udaje ... zkontroluj to podle udaju, co mas uvedeno na administracni strance.

Radek