phpBB

Zdravim ... noo ako vidim , nie som sam .. co ma problemy s phpBB .. tiez sa pokusam dostat na svoju stranku forum .. ale jaksi mi ta reklama blbne ... ani neviem preco ... vypisuje to toto .. i ked to asi s reklamou nema nic spolone ...

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/p/papradno/includes/functions.php on line 719


inac .. ak by ste mohli pomoct , bol by som moooc rad ... reklamu som dal nech sa nastavy hore .. na uvodnu stranku ... ale nic sa nezmenilo ... tak ak mate niekto skusenosti s instalaciou PHPbb ... prsim poradte a pomozte ... dakujem ...
Nacpal se ti tam nejspis reklamni banner...
nie asi .. ale urcite .. kua .. a hned 6 krat :))) ale aj tak som to zatial nerozchodil .. nechapem preco .. tolko ludi to tu ma a funkcne .. a men to nede .. nieto mi radil ze mam dat reklamu na uvodnu stranku a tam odkaz na forum .. tak idem skusit este to .. ale uz stracam nervy ... ak by ste niekto vazne vedel poradit .. strasne mooc by som Vam bol vdacny .. predsa len zabil som s tym cely den a vysledok ziadny ...
Nastav banner jen na prvni strance, pak by to melo bejt v klidu