log k mysql

nefunguje my mysql.wz.cz. login dam jmeno benitto.wz.cz
heslo heslo a
Error
Cannot login to MySQL server
Mozilla ani explorer nic kde je chyba?
Mas spatne jmeno nebo heslo. Podivej se do administrace, zda-li mas mysql ucet vytvorenej..
jj diky nejak sem opomenul zaskrtnout pole :))
mysql.webzdarma.cz -- to asi nebude stejne jako mysql.wz.cz
zkus to takhle, treba to pomuze.
..aha, to je tak, kdyz clovek necte vsechno. A je wz.cz stejne jako webzdarma.cz? Aspon, co se tyka mysql?
mysql.wz.cz chodi
Já mám problém s loginem, i když mám v nastavení zaškrtnutý - dávám správný jméno i heslo a stále NIC! Nechápu...
mám naprosto stejn ý problém už to zkouším druhý den ale stále nic poraďte někdo....
A nezakládáli jste si konto někdy 29.1. ? Já si konto zakládala ten den, zaškrtla jsem si databázi a změnila si heslo. Ovšem s tím novým se nedalo vůbec nikam přihlásit. Různě jsem s tím šachovala, až řešením bylo po pár dnech datbázi smazat, nechat si vytvořit novou, opět si změnit heslo a pak už skutečně platilo to, že za dvě minuty se ta změna projevila.
dnes sem si vytvoril novy ucet u wz, na ftp se prihlasim, nakopiruji soubory, v phode ale horsi je to s umistenim databaze, pres mysql.wz.cz se neprihlasim. ... heslo a jmeno je ok. nevite nekdo co s tim?
ghost: RTFM chlape! V administraci si musis mySQL ucet vytvorit vcetne DB zvlast. Logovaci udaje nejsou stejne jako k FTP.
Nerobis nahodou chybu v pisani malych a velkych pismen? Ono ja ked som sa tam prihlasoval, tak napr. ak by bol moj login ahoj, a ty tam napises Ahoj, tak ti ten login nezoberie
Tak lidi, bohužel jsem tu zatim nenašel řešení. Mám stejný problém jako vy. V administraci jsem si aktivoval mysql databázi, tam jsem si přepsal heslo. Pak se pokusím přihlásit na mysql.webzdarma.cz, ale nic se nestane. Jsem pořád u toho přihlašovacího formuláře. Cookie mám povolený, heslo i jméno souhlasí. Language jsem ponechal původní. Scriptu MySQL vcelku ovládám, a tak by vcelku zamrzelo skončit právě tady->u přihlašování do databáze. pls help...thx
Ještě bych měl dotaz, zda je jedno, jestli se k mému účtu databáze přihlašuju z jiného PC?
Tak jsem si nainstaloval Mozillu a vté to funguje. Zřejmě to bylo kvuli těm cookies.
na mysql.wz.cz se sice pripojim, ale kdyz na strance zadam :MySQL_Connect('mysql.webzdarma.cz', 'jmeno', 'heslo');, tak to proste nefacha.......
pomoc!
připojuješ to přes proměnnou? nebo jak se to jmenuje v PHP?
Zkus to udělat takhle:

$pripoj = MySQL_Connect('mysql.wz.cz', 'jmeno', 'heslo');
if (!$pripoj):
echo 'Nastala chyba při připojování k databázi';
else:
$vyberdb = MySQL_Select_DB('databaze');
if (!$vyberdb):
echo 'nastala chyba při vybírání databáze';
endif;
endif;

Aspoň zjistíš, zda li to je chyba při logování přes skript, nebo vybírání db. Samozřejmě to de přes or Die, ale já používám tohle
no to sem samo uz tak mel a porad me to hlasi chybu, ze se to nemuze pripojit........
Kde je ta blba administrace, jak se tam dostanu?
Musíš se nejdřív přihlásit na svůj blbej účet