nemozem urobit forum

robim forum cez phpBB. vsetko robim podla navodu, dam install a vypise to

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/webz.cz/d/deus/Forum/includes/functions.php on line 754

neviete mi neikto poradit co s tym? a bol by som vdacny kebi niekto, kto uz na tomto serveri forum uz urobil, aby sem uverejnil postup. dik
Hmmm, asi je rozdíl mezi `,' a "
uz sa mi to podarilo fixnut. bolo treba zmenit koncovku databazy ^_^ ale teraz mam dalsi problem - nadaju sa vytvorit accounty. dam vytvorit account, na mail, ktory zadam mi to posle link. po kliknuti to vypise error 404 - profile.php not found. na oficialnych forumoch som nenasiel ziadne riesenie, ktore by tento problem odstranilo
RJ>>Nechápu. Já sem tam změnil ty uvozovky, ale teď mi to píše chybu na řádku 761, kde je jenom takovýto //blablabla a když to smažu, tak pořád parse error on line 761, i když to posunu o pár řádků... Ten phpBB je nějakej diwnej
sry-už to funguje
skusil som to urobit cez smtp server a pise to error

fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/webz.cz/d/deus/forum/includes/smtp.php on line 109

plz HELP!
Co tohle?

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/wz.cz/f/forum-ondragames/includes/auth.php:330) in /3w/wz.cz/f/forum-ondragames/includes/sessions.php on line 188

V souboru auth.php řádek 330 není
V souboru sessions.php na řádku 188 je tohle:

setcookie($cookiename . '_data', serialize($sessiondata), $current_time + 31536000, $cookiepath, $cookiedomain, $cookiesecure);
setcookie musi byt pred jakymkoliv vystupem.
Columbo>> Jak si to vyřešil s tím řádkem 761. mám tam stále chybu.
2Jajjun>>
Změnil sem ty uvozovky z " na ' všude, až do konce a potom sem vymazal ten komentář a odstranil mezeru, takže to končilo } a hned na dalšim řádku ta fce
no me to delalo to samy, opravil sme to, ale ted mam problem tady :

Warning: main(): Unable to access ./../includes/functions.php in /3w/nazory.cz/v/vip-e30/forum/install/install.php on line 325

Warning: main(./../includes/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/nazory.cz/v/vip-e30/forum/install/install.php on line 325

Warning: main(): Failed opening './../includes/functions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/nazory.cz/v/vip-e30/forum/install/install.php on line 325


poradte. diky
Mě to nový phpBB 2.0.13 příde takový 'nefungující' nepovedlo se mi ho sprovoznit ani po instalaci. Kdežto 1.0.12 Sem v klidu rozjel, myslim, že si jí tam nainstaluju. Jestli mአzájem, tak Ti to můžu poslat. Doufám, že sem to už nesmazal
ok super diky moc, posli mi ho. me by jen zajimalo, kdo to pisše,dyt je tam furt chyb jak maku.... posledni co sem nainstaloval bez problemu bylo 2.0.1 nebo 2
Ya xo4u stat' SS, sumoner eto ne tot klass specializaciya na jivotnyx. Sei4as 24lvl bes 20% xoju v mitrile verx i niz. Tak 4to ya v princepe ne protiv tol'ko kakoi nik u tebya v igre.
Ya elf wisard 24lvl budu ss, sumoner ne moi klass, a sam ty kto v igre.
Gangrel>>
Ya elf wisard 24lvl DI budu ss DO sumoner ne moi ZADEČKU! Oki?

(Zase rusák. Grrrr) Ale aspoň nepíše Azbukou a neblbne mu kódování...