Převod dat mezi MySQL a Access

Nepředpokládám, že mi zde někdo konkrétně popíše, jak na to, stačí hodit nějaký link.
klidně přes cvs nebo podobné, ale jde mi o to, aby se tento prevod delal naprosto automaticky:
spustim skript, ten vezme tabulku v mysql a převede bud primo na mdb nebo nejprve na csv a pak mdb
pokud mozno vse v php, access neznam... na druhou stranu pochybuju, ze umi php pracovat s Accessem (mdb)
a jeste jeden dotaz:
pripojim se k databazi na jinem serveru... v pohode... podari se mi i provest prikaz SELECT - ukaze, co v urcite db.tabulce je... ale jakmile chci udelat export, vyhodi chybu - vypada to, ze dany uzivatel nema pravo na tvorbu exportu.. ale na tom jinem serveru je nastaveny jako uzivatel s ALL PRIVILEGES ...
tak proc to?
No rozhodně Access umí načítat csv. Vytvoříš si novou databázi a v nabídce Soubor najdeš položku Import.
No, vzhledem k tomu, že se php umí k db připojit přes ADO, tak se umí napojit i na Access (teda na win). Tak nevidím důvod, proč by nemělo jít udělat SELECT, a následný INSERT to access...
Pak jde určitě udělat jakýsi export z MySQL ve tvaru SQL. I kdyby sis to měl napsat sám. A pak to nech zchroustnout ten Access. Chce to asi trochu pročíst manuály, pohledat po netu nebo tak něco...