phpBB problem s instalaci (zase) fakt uz jsem zoufalej :(

dobry den,
pokousim se na wz dostat phpbb a porad mi to pri instalaci haze

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: sql_db in /3w/wz.cz/c/cecko2003/forum/includes/db.php on line 60

tady je printscreen nastaveni:

http://www.cecko2003.wz.cz/nejde.gif

hesla jsou zpravne, ta hlaska je jenom jak jsem se vracel v prohlizeci zpet.

Díky za jakokoliv pomoc, databazi mam samozrejme aktivovanou.
S pozdravem
Whizz
pomoc při instalaci phpBB na ICQ 284758490 nebo na mailu
Nevie ci to pomoze,ale
skus pri instalacii tam dat pri mene servera miesto mysql.webzdarma.cz nazov localhost.
NB: Blbost. mysql.webzdarma.cz je spravne, localhost spatne.

Videl bych to na spatne nakopirovani.
neviem bol to len typ na mnohych webhostingov s vlatnym MySQL serverom je to tak.
Ja si zase myslim ze je blbost tvrdit ze je to spatnym nakopirovanim.Sam som zazil pripadi ked som nakopcil a naistaloval PHPbb forum do jedneho adresara na urcitom Webhostingu a potom som toto iste forum skopcil do ineho adresara a zrazu to z tohoto adresara vypisovalo chybu v kniznici function.php aj napriek tomu ze som vsetky nalezite odkazy v tabulkach zmenil (tabulka phpbb_config cez phpmyadmin)....
NB: Mam s tim sobni zkusenost. Podobne chyby vznikaji pri zapnute volbe prevadeni na mala pismena.
taky mam uplne stejny PROBLEEEM a pomalu z toho silim. v posledni dobe jsem u toho ztravil asi 10hodin, zkousel jsem ruzne alternativy portu, adres, atd... a NIC! prosim, komu se to povede at mi napise na icq: 259067810. diky moc
joooo prave jsem na to desel......kdyz se prihlasite na webzdarma.cz do sveho uctu v ADMINISTRACI dejte NASTAVENI a tam si AKTIVUJTE mysql pak uz to je jednoduche (pri instalaci phpBB dejte 3.x)