Export z POstgre databazy do MySQL

Chcel by som sa spytat na nasledujucu vec.
Prave som si kompletne vyexportoval tabulky+IdGeneratory pre jedno forum ktore bolo ulozene v POstGRE databaze.Teraz by som ale potreboval tieto tabulky vytvorit resp.importovat do inej databazy ,ale fungujucej na MySQL(to forum umoznuje pracovat s obidvoma druhmi databaz.).Ak sa pokusim v phpMyAdmin o importovanie hlasi my to chyby.Samozrejme mi jasne ze to suvisi s tym ze Postgre ma zrejme inu strukturu niektorych SQL prikazov.(Hlavne pri tych geratorov(sequnce) sa mi to zda byt dost nekompatibilne resp.mam dojem ze MySQL ani genarator nema ze je to skor nieco na sposob AUTOINCREMENT polozky).Preto by som sa chcel spytat ako by bolo mozne tieto tabulky+generatory importovat resp.ci neexistuje nejaky konvertor ktory je schopny tieto udaje skonvertovat tak aby sa dali importovat do MySQL databazy.
KOnvertor bezpochyby exituje. Autoincrement na MySQL samozřejmě zapříčiní vytvoření generátorů, akorát se mi zdá, že nejsou tak hezky vidět jako v PSQL. Taky jsem to párkrát dělal, akorát jsem měl db malé, tak jsem to udělal ručně.