phpBB 2.0.12 obnovenie databazy

Nainstaloval som si phpBB 2.0.12 na www.webzdarma.cz vsetko funguje pokial neobnovim datbazu z druheho servera(www.phorum.cz) ked ju obnovim(verzie su rovnake) tak mi vipise tuto hlasku:
Error importing backup file

DEBUG MODE

SQL Error : 1226 User 'phpbb6' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 6000)

INSERT INTO thedoors_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) VALUES('67', '1691', '0')

Line : 980
File : admin_db_utilities.php


aj som sa s tym trochu pohral ale moje znalosti v mysql aj v php su biedne tak ak niekto vie tak nech poradi:))
Databaza ma 518.61 KB.
Ale ten subor ma 1,2mega-co vznikol zalohou db
JOZEF
Překročil jsi 6000 SQL dotazů za hodinu
A da sa s tzm nieco spravit? alebo je to obmedzene wz.cz?
no je to limitovany na hodinu, takze za hodinu muzes pokracovat s presunem, pokud ovsem dokazes pokracovat, budes si muset upravit asi ten obsluznej skript, aby cekal, az bude moct zase dat dalsi query...
UFF tak to este bohuzial neviem:( skusim sa s tym pohrat-ale ak vies viac tak porad:)
neviem...
protoze nepouzivam phpbb, ale vlastni forum....
ale muzes bud smazat naky stary prispevky, podle me jeen prispevek = jeden sql dotaz, cili: skutecne potrebujes vice nez 6000 starsich prispevku?
nebo otevrit souborLine admin_db_utilities.php a nmrknout na radku 980, bude tam zrejme nakej cyklus while, sprikazem mysqlquery(insert into.....), tak ho prepis tak, aby probeh jenom treba 5000krat a pak at pocka hodinu, nebo at preda informace nejakemu obsluznemu skriptu, kde skoncil a z toho obsluzneho skriptu ho pak za hodinu znova zavolas, aby bezel dalsich 5000 kroku a tak furt dokola, dokud to tam vsechno nenasypes...
ale pozor: maximalni velikost databaze je 5MB
jo, ale ted me napada, ze to s tim cekanim asi nepujde, protoze tady je omezeno trvani skriptu na radove desiotky sekund, takze tam bude muset bejt to ovladani...
Tych prispevkov tam je len 251!(je to malo ale predsa:))
Skusal som z cisteho fora urobit zalohu a unovu obnovit z toho isteho a napisalo:
Všeobecná chyba
Vyskytla sa chyba pri nahrávaní súboru zálohy
Tak potom neviem ako ta vobec ma fungovat ked nevie obnovit svoju vlastnu databazu kde je jeden prispevok!
na ihr schwulen ficker