Jaky je rozdil mezi MySQL a ostatnimi SQL DB?

Třeba Oracle neboPostgre?
Mě se třeba u mysql stává, že když rychle za sebou klikám na různé odkazy, které mění třeba pořadí položek, tak se mi "sekne" můj FireFox a mysql udělá chybu a všem položkám nastaví pořadí třeba na 3.
Stane se tohle i u Oracle nemáte někdo zkušenosti?
<HTML>naprosto lamácký dotaz - nejde o ten předmět, ale z toho textu je vidět, že o tom nemáš ani šajnu nebo se ptáš naprosto zmateně - na to se dá odpovědět jen: sql není věc, kterou by teenager (nic ve zlým) měl automaticky pochopit během 5 minut, existuje o tom dost knížek, učí se to ve škole, zkus si o tom první něco zjistit a až budeš schopen položit otázku, rád ti s tím pomůžu</HTML>
<HTML>tý blázne, klikl jsem na Tvůj web, všechna čest, já ve 13ti letech ... vlastně já v 18ti neměl o SQL ani páru, že to vůbec existuje :-)</HTML>
No, rozdíl mezi různými SQL opravdu je. Daly by se rozdělit hned do několika kategorií. Ze zdejšího pohledu je asi nejdůležitější dělení na zadarmo - placené. MySQL je zadarmo Oracle je placená (dost draze). Dále jsou možnosti. MySQL zvládá v podstatě jenom jakýsi základ ze SQL db, o nějakých triggerech, uložených procedůrách si zatím může nechat zdát. Zdejší instance nezvládá ani vnořené selekty. Tohle třeba oracle umí. Vyváženo je to zase tím, že je to zdarma, na zdejší web prezentace dostatečné a dost svižné.
Je pravda, že když jsem se rozhlížel po free SQL db, tak mi MySQL přišla jako ta nejhorší volba. Doma jsem rozhodl pro Postgres (občas ho hostingy podporují), větší projekt jsem dělal na firebirdu....
Ostatně takových polemik je plný net stačí vygooglit...
Marek z Markova : Dik
<HTML><i>vlastně já v 18ti neměl o SQL ani páru, že to vůbec existuje :-)</i>

- kdyby ti nebylo 14 tak bych ti tu větu i věřil :D</HTML>
hehe