Funkce date()

Chtel jsem pouzit funkci date() pro porovnavani daumu. prvni mam ve formatu 0000-00-00 00:00:00 a druhe ve formatu 0000-0-0. Kdyz jsem to zkusil jen tak porovnat, tak doma na IIS mi to hlasilo chybu a navic ja to chci porovnavat s presnosti na dny, takze kdyz dam A=B, tak aby mi to vyhodilo rovnosti v ramci celeho dne a ne jen o pulnoci. Tak jsem pouzil date() a tim se oboji vyresilo, ale na webu mi date nefunguje. Tak jsem ho odstranil a chybu to nehazi, ale kdyz dam A=B, tak to bere jen pulnoc. neporadite nekdo?
Jakou chybu to hlásilo? (pokud to nějakou hlásilo) Měl jsi to propojeno s databází?
Zkousel jsem to pres phpMyAdmin v SQL okne:
#1064 - You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '(pridano)>='1999-1-1') LIMIT 0, 30' at line 1
Myslím, že bys měl vždy do SQL dotazu pouštět formát 0000-00-00, tedy:
'(pridano)>='1999-01-01'

Když tak se podívej do databáze, jaké datumy tam máš uložné a v jakém formátu.
Dik, uz jsem na to asi prisel. Dival jsem se jeste jednou do dokumentace asi jsem si tam predtim nevsiml jednoho radku, ktery asi rikal, ze date() neni ve verzi, ktera je na serveru. Jinak ty nuly jsem tam nedaval pro ujednoduseni, abych to nemusel brat jako text, protoze jednotlive slozky mam v <select>. Tak ted to mam udelane takto: date_format(pridano,'%Y-%m-%d')=date_format('2005-2-6','%Y-%m-%d') protoze to bez nul se mu nechtelo porovnavat.