objekty pro přístup k db. Chcete?

objekt (PHP 4) pro práci s db (připojení, query, řešení chyb a td), verze 0.0.1 beta.
Chcete?
Zatím pro MySQL a PosgreSQL obsahuje zatím jen nejpoužívanější fce.
Rozhlížel jsem se po netu, ale to, co jsem našel se mi nelíbilo.
Tak, pokud jsi ochotný se podělit, tak sem s tím :)
Nekam to vystavim, a stahnete si to...
http://markovo.wz.cz/z/db_objects.zip
Kdybyste to vylepsili, rozsirili nebo tak neco, tak mi dejte vedet.
Kdybyste potrebovali mssql, tak tam tusim staci vzit to mysql a mysql prejmenovat na mssql...
Je tam testovaci php...
Kdybyste to nechapali, zkusim se premoct a napsat k tomu navod...
tož dík, právě jsem to stáhl, ale podívám se na to později...
<HTML>Ze by konkurence pro zrejme nejrozsirenejsi knihovnu ADOdb? :)
http://adodb.sourceforge.net/</HTML>
Jeje, tam jsem se nedival....
Jo ADO je hezké, ale já nechci ADO... Ale koukám filozofie je stejná... Dělají to déle, tak to mají holt propracovanější.
Ale doxygen komentáře tam dodělám, to je rozumná věc....
...no jo, plácám ptákoviny.... ale toho si nevšímejte...
hmmmm, zajimave, lec mistama pro me moc slozite - budu muset(az bude vic casu) jeste chvilku zkoumat jestli to vubec budu vyuzivat ale dik
spook, složité? To's teda neviděl ty ado...
no ja se v programovani povazuju za lamu...
Teď tam přidávám možnost přímého výstupu html kódu tabulky.
Je to v začátcích, ale chtěl bych tam dodat řazení na cvaknutí na hlavičku, paging a možnost editace....
Šikovný ;) Taky už jsem uvažoval o naprogrmování něčeho podobného univerzálního... ale jsi mě předběhl..
Zatím to umí jednu tabulku s lookup na x_id tabulky x... strčím to do nějakého veřejného CVS napíšu adresu....
Ted bych potřeboval trochu spolupráce. Založil jsem na https://freepository.com/ místečko s výše uvedenými php. Jmenuje se to db_driver a passcode je skubanek. bez háčků a čárek, tak jak je to napsané.
Asi je třeba se zaregistrovat a pak připojit k tomu db_driver "join a free repository", tam se zadá to db_driver a skubanek, a měli byste se na několik málo kliků dostat až k těm db_driver.inc, pg_db_driver.inc, mysql_db_driver.inc, je tam i readme a objtest.php, které je schopné to nějak vyzkoušet....
Jestli to budete zkoušet napište, jak se vám to daří, případně diskutujte na icq 57617351
no, přihlásit se mi povedlo, ale to je zatím vše, pohraju si s tím až bude více času nebo jak se znám bych na tom vytuhl až do večera, což nemůžu :)
Marku> nechces sem dat rovnou ftp na games-i? :D
23k, hehe, třeba se toho někdo chytne a vylepší to. Ne?
Tj muzou nam to rovnou postavit, naprogramovat a pak tise vypadnout ;p
Možná bych to přejmenoval z *.inc na *.inc.php.
Proč?
Nevim ale ta tvoje verze me vubec nechytla, když už chceš něco ukazovat tak aby to něco umělo.. třeba aspon desetinu toho co umi phpmyadmin...
phpmyadmin je koncový produkt, tohle jsou knihovny, samozřejmě to není nic extra, ale někomu to může pomoct. Samo, když tě to nechytlo, nemůžu ti to nutit.
no vem si to tak.. melo by to mit i nejakou graficko podobu atd.. kdybys chtel tak toi muzu pomoct a udelame si phpmyadmin v super verzi:)