Thalia prosim te kukni si to..

Thalia prosim te nemas na seba nejakej kontakt napr e mail,ICQ by bolo lepsi ? xcel by sem se te zeptat par otazek... ak by si mi s tim pomohla velmi by som ti byl vdačnej.Papa
nebo prosim te xci si spravit forum a postupujem podla toho navodu na tej stranke http://phptriky.wz.cz/navody/instalacia-phpbb2-na-webzdarma/
robim to podla toho no ked som uz dal ze www.guilda-dp.wz.cz/forum/ vihodilo :
Warning: main(): Unable to access ./extension.inc in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 25

Warning: main(./extension.inc): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 25

Warning: main(): Failed opening './extension.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 25

Warning: main(): Unable to access ./common. in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 26

Warning: main(./common.): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 26

Warning: main(): Failed opening './common.' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 26

Fatal error: Call to undefined function: session_pagestart() in /3w/wz.cz/g/guilda-dp/forum/index.php on line 31

nasiel som tie riadky ale co tam mam zmenit absolutne netusim... nemohla by si mi s tim nejako pommoct ? velmi bych byl vdacnej dik..

<a href="mailto:tomas_toman@post.sk?subject=Thalia prosim te kukni si to..">Tomas</a> napsal:
>
> Thalia prosim te nemas na seba nejakej kontakt napr e
> mail,ICQ by bolo lepsi ? xcel by sem se te zeptat par
> otazek... ak by si mi s tim pomohla velmi by som ti byl
> vdačnej.Papa
Podle toho, co to píše, tak tam chybí soubor extension.inc. Zkontroluj, jestli tam je.
aha neni tam a ani nebol v tom balicku phpBB....nemohla by si mi ho prosim te ak ho mas poslat ? na moj e mail tomas_toman@post.sk a ak ho nemas tak ci nevies kde bz sa mal dat stiahnut....diky moc
No já jsem si na phpbb.com stáhla balíček a extension.inc v něm je. Zkus si to stáhnout znovu.
aha tak oki skusim..
hm tak ja nefim proc ale ja sem to hladal a v yadnem s tzch spakovanzch programku to tam neni ..aspom ja to tam nemam a anefim proc :{
help me i need extension.inc
thalia prosim te neposles mi ho na mail ? tomas_toman@post.sk velmi by sem ti byl vdacnej ...no uz vlastne sem :)