připojení k databázi

Ahoj vytvořil jsem si databázi na kterou se potřebuju připojit přes php a mám pro to stáhlé scripty(který si čerpá veškeré informace pro připojení k databázi ze souboru
config.php:
<?
$MySQL_server="mysql.webzdarma.wz.cz";
$MySQL_user="pokusny";
$MySQL_user_password="mojeheslo";
$MySQL_db="pokusny";
$MySQL_tabulka="registrace";
?>

ale i přes správné nastavení se nelze připojit píše to tuto chybu:

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/wz.cz/p/pokusny/index.php on line 3

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/p/pokusny/index.php on line 4

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/p/pokusny/index.php on line 4
Nepodarilo se navazat spojeni se serverem.

Mohl by mi někdo prosím poradit v čem je chyba. Díííííííííííííííííííííík
"ale i přes správné nastavení se nelze připojit"

Minimálně server máš blbě. Zkus to takto:
$MySQL_server="mysql.webzdarma.cz";
hej dik te chyby sem si fak jakože nevšiml mohl bys mi pomoci ještě s něčím jak tam zadáváš ten nick já si stáhl nějaký chat(script dole) tak potřebuju aby místo toho pole přezdívka se tam zobrazoval zady nick podle toho který uživatel je připojen.

<head>
<title>..</title>
<style type="text/css">
<!--

table {font-family:verdana,arial; font-size:12px;color:#000000;font-width:verdana}

.ec{font-family : Verdana;font-size : 11px;color :#333333;background :#E2E2E2;
border-style : solid; border-width :1px;border-color :#999999;border-bottom-color : #999999;}




-->
</style>
</head>

<body bgcolor="#CCCCCC" text="#000000" link="#000000" vlink="#000000" alink="#000000">
<form action="online_zadani.php" method="post">
<table>
<tr>
<td><b>Přezdívka:</b></td>
<td><input name="jmeno" type="text" value="" size=12 class="ec"></td>
</tr>
<tr>
<td><b>Vzkaz:</b></td>
<td><input name="text" type="text" value=""size=55 class="ec">  <input type="submit" value=">>" class="ec"></td>
</tr>
</table>
</form>
<?

If((!@$jmeno)or(!@$text)):
else:


$cas = Date("H:i:s");
$filename = "text";
$fileAr= file($filename);
$fd = fopen( $filename, "w+" );
$filemessage = "<b>$cas|  $jmeno: </b>  $text";
$filemessage .="<br>\n";
fputs($fd,$filemessage);
$numLines = 19;
for ($i=0;$i<$numLines;$i++) {
fputs($fd,$fileAr[$i]);
} ;
fclose( $fd );

endif;
?>
</body>
dddddddddddddddddííííííííííííííííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk