Přihlášení k databázi

Dobrý den, nemůžu se přihlásit k MySQL databázi přes webové rozhraní jménem mstr.euweb.cz ani mi nejde nastavit datový zdroj ODBC. Uvádím server mysql.webzdarma.cz a uživatele mstr.euweb.cz (mstr.euweb ?).
Kde může být chyba? Díky
<HTML>Podívejte se do svého <a href="https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql">
nastavení MySQL</a>, tam máte přihlašovací údaje k dispozici.

Co se týče přístupu zvenčí (tj. jinak než z mysql.webzdarma.cz nebo z Vašeho webu na WZ), ten není povolen. Takže ODBC tady nemá co dělat.</HTML>
Díky, já vůbec neměl aktivované přihlašovací údaje.
Ach ty začátky. Každopádně dík za nasměrování.
Už to funguje :-)
Nefunguje mi už 2. den prihlášení k databázi :-(
Čím to je?
spog-forum.borec.cz
<HTML>Jak nefunguje, napiš víc podrobností. Já osobně se do tvého phpmyadmin dostanu, ale v databázi nejsou žádné tabulky.

Na spog-forum.borec.cz se mi zobrazí jen banner.</HTML>
Pokušam sa na stránke spojazdnit redakcny ssystem ale nejde mi prihlasenie k dabataze v myadmin. Toto je uz moja druha databaza. Prva mi isla ale po nejakych chybach som ju vymazal.

Diki
Nemohu se přihlásit k databázi MySQL, jak postuvat a kde záskat heslo
Děkuji Čacký
Pokud máš aktivovanou databázi, tak přístupové údaje najdeš po přihlášení tady:
https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql
Nemohu se prihlasit k databazi, na strance mi vypise chybovou hlasku:
Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/webz.cz/r/raj/config_raj.php on line 18
nemohu se pripojit k databazi MySQL: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
Prihlasovaci udaje v souboru jsou spravne vyplneny. Na lokalni server (samozrejme s jinyma prihl.udaji) to funguje. Netusite kde ja soudruh udelal chybu? Diky za odpoved.
A máte jako server nastavený mysql.webzdarma.cz ?
<HTML>Když odděláš tu podmínku testující localhost (i když imho by to mělo správně projít až k else) a necháš jen nastavení pro wz db, tak se to připojí?

P.S. tvoje stránka porušuje pravidla zobrazování reklamy.</HTML>
Ano, kdyz jsem odstranil tu podminku, tak uz se to pripojilo. Jen mi nejde do hlavy, proc to s tou podminkou nejde (jde teda jen o pohodli).

P.S. tak to ani nevim, ze to porusuju, se omlouvam. Na svoji obranu, stranky puvodne delal nekdo jiny.
Reklama opravena, uz jsem si precetl podminky :-)
Dobrý den,
omlouvám se, že sem chodím s každou prkotinou, ale rád bych věděl, proč se připojení k databázi povede až na několikátý pokus?
Dobrý den. Na stránkách mi php hází chybu

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'eskladka'@'192.168.12.5' (using password: YES) in /3w/wz.cz/e/eskladka/index.php on line 89

přihlašování k databázi je nataveno správně občas se to povede a informace z databáze se načtou. Ještě dodám, že když se mi objeví tato chyba na webu, tak se nemůžu přihlásit do databáze přes mysql.webzdarma.cz

Píše to chyba: Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Prosím, poraďte jak toto řešit .. Předem děkuji za odpověď.
Mám ten samý problém, ale tady ti stejně nikdo neodpoví. Zkus v administraci odškrtnout políško Aktivní u mysql a pak ho zase zaškrtni. Nahraj znova data da databáze a mohlo by to fungovat.
Zkus si napsat e-mail na podporu ;)

___
Vím, že je to už otřelá a pitomá poznámka, ale většinou pomáhá.
Zkoušel jsem jak odškrtnout to políčko, tak i ten restart pomohlo to asi na 10 minut. Všechny skripty mám odzkoušený u jiného hostitele a chodí naprosto bez problémů. Asi doopravdy nezbyde nic jiného než psát email na podporu... Rozhodně díky za reakci.
Není zač. Zkus taky nahrát na web všechno znovu.
Nojono, je to zadarmo tak nač si stěžovat :-)
Občas se nemohu připojit k databázi nahlásí to :Spatne zadane udaje (asi heslo, server nebo jmeno.) v admin/db.php

Duvod: Access denied for user 'hodinovymanze'@'192.168.12.5' (using password: YES)

Do PHPAdministrace to také někdy jde a něldy né.
Děkuji za radu a pomoc
Tohle tu je často, ale wz to také nehodlá řešit (stejně jako mnoho dalších chyb). Zkus odškrtnout políčko Aktivní v administraci a pak mysql zase zapnout a změnit heslo.
Dnes, z hruba do 5ti hodin ráno to šlo. Od té doby nelze navázat spojení ani přes phpMyAdmin. Proč? Toť otázkou. Chci nahrát phpBB fórum, popré to bylo bez problémů, ale nějakým záhadným způsobem (bez zásahů, bez úprav) to přestalo jít, házelo to chyby. Přičemž jsem následně zjistil, že se do DB nedostanu ani přes již zmiňované webové rozhraní.

Čas kvapí, nedělá to dobré jméno webzdarma.cz a jelikož čas jsou peníze (nikoliv moje, nýbrž především vaše) mělo by se to co nejdříve řešit.

A závěrem ještě shrnu podrobnosti mého problému:
adresa webu: underwow.wz.cz
přihlašovací jm. do SQL: underwow
heslo zadávám správně (nebudu zveřejňovat)
MySQL server: mysql.webzdarma.cz
druhá varianta MySQL serveru: mysql.wz.cz (na tom mi to před tím fungovalo)

Jediné co mě napadá ještě uvést, že se to stalo z hruba po hodině od doby, kdy jsem zapnul e-mail. Nyní jsem ho zas vypnul.

Zkoušel jsem i vypnout mysql a znovu povolit (zde, v administraci > nastavení > nastavení MySQL)
Hlásím stejný problém. Mám nově pár dní phpBB fórum a chvíli to šlape jako hodinky a najednou z ničeho nic se objeví
________________________________________________________
General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

Access denied for user 'pslgforum'@'192.168.12.5' (using password: YES) [1045]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
________________________________________________________

a přihlášení přes phpMyAdmin háže hlášku

Chyba
Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Podotýkám, že jsem mezi tím nic neměnil a přihlašuji se pomocí uložených přihlašovacích údajů, které fungovaly.

Tento stav se chvilkově objevil už několikrát a po pár opakovaných pokusech o načtení vždy sám zase zmizel, nyní trvá stále dál.

Za nápravu stavu nebo radu bych byl vděčý. Děkuji T.
V tomto mám naprosto stejný problém jako Tom, stejná chyba [1045] občasně se objevující, následně zase sama mizející. Přihlášení do phpMyAdmin je nefunkcni, hlasi chybu.
Tak phpMyAdmin začal fungovat, uvidíme jak to bude s chybou [1045].