nefunguje pozadí:-(

svou stránku jsem vytvořila normálně ve wordu jako dokument html, nahrála jsem ji sem a pak i obrázky co jsou v ní, ale pozadí i když ho mám nahrané, furt nefunguje-když stránku zobrazím, není tam
no tak to ti nedoporučuju dělat stánky ve Woru, je to ta největší prasárna co znám :-///
Word = Windows. nerozlišuje velké a malé písmena.
Takže chyba je v názvu nebo cestě k obrázku pozadí.

Tomík.
Word je ten NEJtrapnejsi editor HTML co znam...
Pro amatéry úplný zázrak. Pro profesionály ten nejdebilnější editor.

Tomík.
Nerikam, ze jsem profesional, ale World je fakt hodne trapnej. Ale to nejhorsi na nem je asi ten vyslednej zdrojak...hnus
Musim souhlasit s MK. Doporucuji sehnat si Frontpage a jeste lepe se naucit primo html (neni to tezky a je to otazka par odpoledni)
no jo já vim že je to trapný ale kolik front page stojí??????? Tohle by mi asi tatínek nefinancoval...
FrontPage se dodava k sade Microsoft Office. Kdyz mas Word tak mas nejspis i FrontPage. Jsou to programy Word, FrontPage, Outlook, Poverpoint, Excel a Access.
Ne, taghle to neni, je vic baliku microsoft office, v zakladnim FrontPage neni, urcite je f Microsoft Office XP Professional with FrontPage a v Microsoft Office Developer, neni v Microsoft Office Standart a v Microsot Office Professional... Vice informaci o balicich Microsoft Office XP na http://www.microsoft.com/cze/office/howtobuy/choosing.asp
Tak to jo, ja presne nevim, jakej mam ja. Ja tam ale ten FrontPage mam.