Opakované zmizení

14.04. jsem si na webzdarma vytvořil stránku s živou kamerou (podotýkám neerotickou!:-), 15.04. zmizela. Tak jsem si ji 15.04. vytvořil znovu a 16.04. zmizela. Na technickou chybu to, řekl bych, nevypadá, pane Admine, tak čím to, že vydrží jen jeden den? Díky, Aleš
tyhle pripady zneuzivani nasich sluzeb dokaze automat rozeznat se 100%ni pravdepodobnosti, takze tohle se maze automaticky, jinak veskere mazani dela clovek, bohuzel :(
(bohuzel, protoze to je casove nejnarocnejsi cinnost, ktera s timhle serverem souhlasi)
Úžasná odpověď.... přesto za ni děkuji. Tedy umístění soukromé, opakuji nikoli erotické kamery na stránkách webzdarma.cz znamená zneužívání služeb webzdarma.cz. Na možnost umístění kamery,kromě jiných i na stránky webzdarma.cz, odkazují některé zdroje, jako například populární časopis Computer. Takže nezbývá, než otisknout opravu, že webzdarma.cz tuto možnost nepodporuje a soukromou kameru (a to zdaleka netuším co třeba ještě) smaže automaticky. Což je mi líto. Naštěstí jsem obratem našel jiný, alespoň v tomto ohledu bez tak přátelstější hosting. Aleš
nerad bych popisoval presny algoritmus vyhledavani zavadnych stranek, pripadne e-mailem, nicmene muzu garantovat, ze tyto stranky porusovaly pravidla hned v nekolika bodech a to ne tim, ze tam byla nikoli-eroticka kamera

uprimne receno, ja vubec nevim co tam bylo, ale nektere body podminek se daji kontrolovat pomerne lehce

preji hodne uspechu u konkurence