Vícenásobná reklama

Takže změnil jsem si nastavení reklamy z jedné na úvodní stránce nahoře na reklamu na všech stránkách dole.
A co se stalo?
Na úvodní stránce mám reklamy 4, 2 nahoře a 2 dole přičemž jedna z toho ve vecpaná do textu stránky.
Využívám phpbb fórum, které začalo být nefunkční, při jeho otevření se zobrazí 8! reklam a 3 php chybové hlášení.

Tak mi prosím řekněte co s tím mám dělat.

Má úvodní stránka je index.php a je dynamicky generovaná, navíc je do ní vkládán obsah jiného souboru php podle volby uživatele v menu.
V kódu index.php mám vloženo <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> na místě kde by reklama měla být.
No já myslím, že tě budou mít admini rádi.

Já bych normálně vlez do zdrojáku a zbytek těch reklam smazal a nechal tam jen jednu.

Petr
Tím se ale nevyřeší problém s PHPBB fórem.
To vážně nemůžu na wz.cz používat php stránky které jsou složené z několika souborů (viz např. phpbb fórum kde je zvlášť horní část, hlavní část, dolní část .....).?
Já mám taky stránky složené z několika souborů a reklamu mám pouze jednu dole, ale n nastavení reklamy mám přitom zaškrtlý:

- nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci)
Prosím někoho z wz aby mi poradil co mám s tím dělat!
Já jsem se nepokoušel zobrazení reklamy nějak obejít nebo něco, já prostě chci mít reklamu na všech stránkách dole ale jen 1 proužek a ne 8 nebo 4.
No to se mi snad zdá.
Ta reklama se přidala do zdrojových kódů všech souborů phpbb fóra.
Takže to můžu celé znovu nahrát na server, že? Předpokládám že i když jsem změnil nastavení reklamy na jednu reklamu na úvodní stránce nahoře, tak z těch souborů to nezmizí co?
jednoduche

vlez do nastaveni reklamy a nastav si reklamu nekam jinam nez do tvych stranek

napr.: reklama/reklama.html

pak si nastav vkladani reklamy dole

a pak si vytvor soubor reklama.html v adresari reklama a pres webove rozhrani dej editovat a ulozit. WZ si tam tu reklamu doda automaticky.

a nakonec tu reklamu vloz (do tabulky) pomoci include do mista kam ji chces dat
napr.:<?php include 'http://vsbcs.wz.cz/reklama/reklama.html'; ?>

jo a jeste neco: kdyz mas cernou stranku tak do toho reklama.html staci vlozit jenom <body bgcolor="#000000">(az to tam budes davat tak vymaz reklamu ta se ti tam po ulozeni vlozi sama---jinak bys tam mel dva banery)
a jeste dodatek(ale to te snad napadlo)

ty prebytecny reklamy musis vymazat
Porušil bych pravidla zobrazování reklam kdybych nastavil zobrazení reklamy na úvodní stránce nahoře ale dal bych <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> někam dolů?
Podotýkám že je mi jasné, že tohle by porušení pravidel bylo, protože reklama by byla jen na úvodní stránce dole. Jenže já mám stránky stavěné tak, že všechny se zobrazují v index.php, obsah se určuje dotazem v url (např. index.php?show=news), takže by ta reklama ve skutečnosti byla na všech stránkách dole!
Teda s vyjímkou phpbb fóra, protože v něm reklama dělá psí kusy.
no takto si tu stranku mozes rovno vymazat sam
kdyz reklamu nastavis aby byla dole tak to poruseni pravidel neni

>ja mam delany stranky pomoci sablony
a obsah se mi zobrazuje taky na zaklade url. Jenze kdyz to include dam do zapati sablony tak se mi ten baner zobrazi na kazde strance(je jasny ze se se musi nastavit dolu:-))))

zkus ten index.php rodelit na zapati.txt a na zahlavi.txt

//ukazka index.php

<?php include 'zahlavi.txt'; ?> //vlozi HTTML kod uvodu dokumentu

/*
sem das PHP kod index.php
*/

<?php include 'zapati.txt'; ?> //vlozi HTTML kod konce dokumentu

>ani nevim jestli se to bere jako sablona ale funguje to v pohode a kdyz do zapiti.txt vlozis podobnym zp. i reklamu tak ani neporusis pravidla, navic to zprehledni vysledny program a usnadni predelavani desingu
ale ked mas reklamu iba na prvej stranke a iba dole tak to uz je porusenie pravidiel

a tu reklamu daj nahoru v index alebo ramci
a potom zadaj cestun k suboru

potom ho includujes kde chces

a nAaco mazat ostatne reklami zbytocne zdlhave
nahraj vsetky zdrojaky este raz
Takže když nastavím vložení reklamy na úvodní stránku nahoru ale zařídím si to ručně tak, že bude reklama na všech stránkách dole (protože ten soubor co reklamu obsahuje budu vkládat na spodek všech stránek), tak to porušení pravidel nebude?
ne jeste musis v nasteveni reklamy zadat ze chces reklamu dole!
Tom: nebude, presne tak to udelej.
nie ked das vkladat reklamu dole tak ti ju vlozi do kazdej stranky do kazdeho php-cka
ta relativna cesta sa ignoruje
2spook: naopak, musí mít nastaveno vkládání nahoru + relativní cesta k souboru s reklamou (např. reklama.html).
ved tak som to presne napisal
Jo to jsem si myslel. Takže dík za rady.
Udělám soubor kde bude jen reklama a přidám ho do všech stránek dolů.
V nastavení nechám zobrazení reklamy nahoře.

Budu spoléhat na to, že není důležité co je nastavené v nastavení, ale skutečné zobrazování reklamy.
Takže i když bude nastavené zobrazení jedné reklamy na úvodní stránce nahoře a já budu mít reklamu na všech stránkách dole, že to nebude vadit.
Mne ten uvedeny zpusob nefunguje ... reklama se me porad pridava do vsech souboru, takze kdyz mam ve strance 4x include php tak se me na te strance zobrazi reklama 5x (1x se vlozi do stranky a 4x do icludovanych). Nevite nekdo co s tim udelat?
I kdyz rucne vymazu reklamu v administrace - editovat, tak se tam okamzite znovu nahraje ...
2Aleš: máš v nastavení reklamy vybráno zobrazovat pouze nahoře na úvodní stránce? a zadanou správně cestu k souboru s reklamou?

Jak psal Tom:
Udělám soubor kde bude jen reklama a přidám ho do všech stránek dolů.
V nastavení nechám zobrazení reklamy nahoře.
Diky. Uz to funguje dobre. Nejak jsem prehlidl ze musim nastavit zobrazovat pouze nahore na uvodni strance.

Zopakuji postup pro ostatni:
1. nastaveni reklamy - zadat relativni cestu k souboru v kterem bude reklama (napr. reklama/reklama.html)
2. pomoci php include tento soubor vlozit do vsech stranek dolu
3. nastaveni reklamy - zadat zobrazovat reklamu pouze na jedne strane nahore
4. prehrat znovu soubory, kde se me vlozila reklama nekolikrat