Nejde mi nahravat na moji stranku pres Ftp klient

mgp: Byl to takový pokus o vtip. To slovo jsi použil tuším sám... Adresáře a soubory byly adresovány Milanovi. Nebo jste jedna a tatáž osoba? Už se v tom neorientuju... :-/ Přeji hezký večer. Jdu se užírat svou méněcenností...
Hmmm a že si to brouzdám všude jinde po www v pohodě ,ale tady ne ,to je snad divné ne ?.
dobre, v pohode... co bolo bolo, a co je uz nebude... sorry, za menejcennost... to je moja oblubena protiobrana... uz na to kaslem , stejne som uz z toho robenia stranok chory , same kody atd... idem si urobit pohodlie a odychnut ... PRAJEM PEKNY VECER CELEMU CESKU
Tak se podívej jinde do kódu, resp. do hlaviček HTTP. Za kdejakým patníkem najdeš "Pragma: no-cache". Do svých stránek to nedáš a pak se divíš.
SLÁVA mam to tam.Nahrával jsem to přes IW FTport Client 6hodin vždy mezi skoušením jsem psal do diskuza .Skoušel jsem to stéjně pokaždé až teď se to povedlo ,je to divné .Hodně lidí už šlo spát tak je tu více místa . Každej umíme něco jiného, tak se držme toho co umíme .No já jdu také spát . Vše v dobrém Milan Sigmund.