Podpora XSL, SVG - že by nastavení MIME?

Zdravím, potřeboval bych poradit:
Na stránky umístěné na serveru webzdarma.cz se pokouším umístit soubory SVG a XSL-formátovaný soubor XML.
Ve Firefoxu mi při pokusu o zobrazení XML souboru píše: "Chyba při nahrávání stylů: Styl XSLT neobsahuje XML typ MIME" a zobrazení SVG provede jako prostý text. Přitom na lokálním disku není problém. MSIE6 taky nemá problémy. Dočetl jsem se, že je to tím, že MSIE je úplně jedno, jaký typ souboru mu server vrací, že si ho domyslí. Ale jak to udělat v Mozille který striktně dodržuje typy souborů vracejích serverem?
Můžu já, jakožto uživatel nějak Apache nastavit, aby mi vracel požadované typy souborů? Díky za každou radu.
No nevím, ale zkus se mrknout sem:

http://www.kosek.cz/clanky/xml/xml-styly.html
Problém je v tom, že já mám ten styl k dokumentu připojený správně, protože pokud mám soubory na lokále, jsou v poho. Až umístěním na server nastanou problémy...
BINGO!
Samozřejmě!
Mají špatně nastavené MIME na serveru!
Prosíme moc správce!

Kontrola nastavení MIME
=======================
Opět, ověření správnosti hlaviček lze provést například s pomocí stránek web-sniffer.net.

Pro normální SVG soubory by měl server generovat HTTP hlavičku:

Content-Type: image/svg+xml

Pro SVGZ je hlavička HTTP:

Content-Type: image/svg+xml
Content-Encoding: gzip
Je takový problém místo řvaní upravit si to v .htaccessu?

Pokud má svg soubor příponu svg, stačí do .htaccess přidat tento řádek:
AddType image/svg+xml svg

Pokud má příponu xml, tak se to možná bude s něčím tlouct, ale když je dáte do zvláštního adresáře, tak k nim přihodíte .htaccess s:
AddType image/svg+xml xml
tak nějak...

nebo si může dát podmínku na accept u prohlížeče a podle toho vygenerovat content-type a poslat hlavičku...

říct, že za to může WZ je ale asi jednodušší, pravda