MP3 na WZ

Chetla bych se optat proc pak nejde vlozit na WZ mp3 kterou jsem chtela mit v ramci spusteni stranky (a by hrala moje vybrana skladba),kdyz tak chci vlozit podporuje to jenom formaty jpg,gif,htm,html...ale mp3 vubec co s tim?pls poradte mi jak na to!DIky moc Luca:o)
jako že se ti to ani nenahraje na wz? pokud nahráváš přes webový rozhraní, tak tam sou maximálně dvě mega, musí přes ftp, myslím, že co tam nahráváš by mělo být wzku docela jedno...
njn to je sice pekne ale kde to najdu to ftp abych to tam nahrala pres to?to ja vim sem si to cetla ze vic jak 2mega nesmi bejt a nahravat pres to ftp ale newim cestu kde to najit....poradis?
musíš mít FTP klienta - hledej třeba na www.stahuj.cz nebo www.slunecnice.cz
imho mp3 ti hrat nebude, spis zkus napr. format wma, ale obecne bych to nedoporucil.

Hudbu na strankach maji jen uplne lamy, ti ostatni vi, ze to potencionalniho navstevnika jenom nastve, protoze nejenze je pravdepodobne, ze bude poslouchat jiny styl hudby a jineho autora, ale bude, jako mnoho surfaru, pri prouzdani po netu poslouchat svoji hudbu. Tvoje stranky pak okamzite bez rozmyslu vypne, protoze mu zacnou jeho pohodu devastovat..
btw bude se to obrovskou dobu nacitat, kor uzivatelum na dial-upech, za to te vsichni budou opravdu milovat :]
Souhlas s tondys.... hudba na pozadi stranky==okamzite tu stranku zaviram... a myslim ze nejsem sam...
O.k. chlapci necham si to projit hlavouma uvidime:o) mozna ze mate pravdu s tim mp3 na strankach.... ale myslim ze to ma styl pac me se takove stranky s teknem nebo dobrym drumem libi...
problem je ten, ze se ti pak hudba bude spoustet na kazde strance od zacatku, cili pri pohybu na webu bude i z dobre hudby vzdy paskvil, pokud se nejedna o nejake flash weby, ap. coz nedoporucuji take a to z mnoha duvodu, ktere zde ani nema smysl psat. Doporucil bych ti spis udelat sekci download, kde by si navstevnik hudbu mohl stahnout a sam pridat do sveho "jukeboxu"..
ted jsem se podival na tve stranky a zjistil, ze se ti po kliknuti na kteroukoliv polozku v menu zobrazi stranka v novem okne. To bych nedelal. Lide nemaji radi, kdyz se jim oteviraji nova okna aniz by chteli.. Navic na v tech novych oknech postradam menu a jakousi strukturu stranek, kterou jsem videl na prvni strance. Ramy take nedoporucuji pouzivat, ani obrazky na pozadi jako celek, je to zahul na pripojeni, pokud nekdo nema adslko a vice. Zkus se podivat treba na firstpage.wz.cz a uc se z jakpsatweb.cz
A to nemluvíme o porušování autorských práv... Vsadím se, že ta tvoje MP3ka nějaký má.
Pokud bys chtěla opravdu na stránky hudbu, určitě ji nevkládej na pozadí, ale umísti tam třeba nějakej Player udělanej ve Flashi, na kterým bude možnost tu hudbu taky vypnout! Pokud nemá někdo podporovanej Flash, nepustí mu to hudbu, ale nebude ho to ani otravovat, když Flash mít bude, bude si moct vybrat jestli chce tu skladbu poslouchat nebo ne...
Nezapomeň, že webovky (pokud je neděláš jen pro sebe), by měly surfaři vyjít maximálně vstříc. Pokud mu nebudou vyhovovat, už tam asi nikdy nepřijde a rozhodně je ani nikomu nedoporučí...