NIKDE NIC...

Tak jsem si to tu prošel ale řešení nenašel Takže k věci

Registrace - OK

Bleskem jsem udělal kostru sajtu VYZKOUŠEL! - OK

Přihlásil se a přez stránky (na asi 2Mb celkem
nemělo smysl FTP) odeslal v p o h o d ě na sajt - OK

Nastavil kam reklamu atd.. a zkusil otevřít sajt. NIC..

Tak si říkám musej to zkontrolovat, někde jsem zahlíd něco do 24 hodin, počkej.... No a zkouším a čekám a zkouším a čekám a zkouším a čekám ...
A mezi tím hledám kde je napsaný jestli mám čekat dva dny nebo rok nebo to poběži hned nebo... Prostě jde mi jenom o to abych si nedělal z huby cedník. Tahle informace by mněla být hned na začátku v registraci abych věděl jestli je to nějaký omezení nebo chyba, ... Stejně jako je tam uvedený že hlavní spouštěcí soubor má být index s příponou html ale to jsem věděl, ale nevím jestli mám někde chybu nebo se adresa aktivuje až po xx dnech. Díky. M@.
<HTML>pri pouziti ramcu nastavte do ktereho ramce se ta reklama ma vlozit</HTML>
Ramy sou naprd... skus to bez nich... viz moje stranky... ;)
Jj stranky mas dobry, ale je to komplikovany
Neni to jen tak vypada... :) Jen ten index je takovy trosku slozitejsi... jinak je to pohodicka... ;)
S těma rámcema je to komplikovaný, nechal jsem tam misto nahoře a je mi celkem buřt Kam to tam dáte. šlo by že to tam umístíte bez toho abych tady nějaký rámce nastavoval? Já to psal před rokem v notepadu a upravil to narychlo fčera ve frontpage, a abych řekl pravdu už se v tom h*o vyznám.

2modmaker: Dík. Co myslíš tím komplikovaný, já se snažil pravě o jednoduchost a přehled, ale zájmů mám hafo a pod jednu dvě stránky se to neschová... ;)). Nebo myslíš jak je to napsaný? Abych řekl pravdu, Zas tak se v htm nevyznám.

Hmm pořád nic
De o to, ze proste nemam s php zkusenosti (ZADNY!) a ze proste nic z toho nechapu, nevim jak to funguje a nemam rad, kdyz sem nucenej kopirovat kod bez toho, aniz bych vedel jak funguje.
Jak je velká ta reklama a jak se ten soubor jmenuje, že bych to upravil a vložil to tam. a ten gif nebo co to je by jste mi dali dooo... třeba data. I když tam musí bejt taky odkaz že jo.
>Jeff o cem to porad meles?
Nic si z toho nedělej PHP jde už úplně mimo mně ... :)))
Holt co naděláš Dětma nezetopíš, gumový odskáčou a sekyrou okno neumyješ... ;)

Ale qeci. Stojí to jenom skrze ten baner, nebo mně tak napadá ostatním to už jede? Mně to v browseru napíše hotovo, a je tam bílo Nikde nic...
Protoze mas ten baner v indexu... naved ho v administraci na nejakou stranku ktera se zobrazuje v tech ramech... a z toho indexu ji smaz... jinak to pujde porad stejne...
No ale to jsem udělal hned poprvé. index přece jenom organizuje zobrazení těch stánek. tak jsem v administraci napsal menu.htm

a stejně nic. Ale jak to že vám se to zobrazí...? a mně ne?
zobrazi se bila stranka s reklamou... jak rikam chce to vymazat ten kod reklamy z toho souboru index.html
Konečně odpověd... :)))))))
jo jdu to zkusit. Díky moc..
Jinak firstpage hezký. Kdybys potřeboval nějaký 3d písmo nebo objekt nebo animačku na sajt, tak se ozvi.
Na mod maker snad juknu později teď tam maj ten výpadek... :(
Jo a zkusim to heslo na odkaz jak jste odpovídali tý holčině. To mně taky zajímalo...
dik ale 3D pismoa ani ty dlasi veci nepotrebuju... a kdyz jo udelam si sam.... ;)
OK ;)