dotaz na admin

Dobrý den, mám zaregitrované stránky www.stolnitenis.unas.cz a po nedělním výpadku se mi je nedaří po zadání této adresy otevřít. Otevřou se až po zadání adresy celé www.stolnitenis.unas.cz/index.html

Můžete mi někdo prosím poradit.

Děkuji mnohokráte, přeji hezký den MARPIS
nevim jak tobe, ale ty stranky chodi normalne...
OK, díky, tak je asi problém na mé straně, ale nevím čím to může být resp. jak to přenastavit nebo opravit, nebo .....
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?2
Díky, ale tím to není, to jsem udělal už vícekrát a problém stále přetrvává
prosím, komu mám napsat, aby se mi dostalo kvalifikované odpovědi? v sekci kontakt je psáno že na dotazy (asi tohoto typu) nebude reagováno. vím že je to zdarma ale snad odpověd bych si zasloužil. po zadání mé adresy www.stolnitenis.unas.cz se mi a nejenom mě (už mám dalších asi 10 lidí, kterým se to také tak zobrazuje) zobrazí jen nápis: "Omluvte prosím výpadek serveru. Na řešení pracujeme. O dalším vývoji vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení. " a po zadání adresy www.stolnitenis.unas.cz/index.html se zobrazí jen barva pozadí jinak nic. děkuji moc za odpověď, přeji hezký večer
jak rikam: ty stranky funguji normalne.... ono nejspis ti co se jim to "taky nezobrazuje" mani v historii stranku z doby vypadku servru tudiz se jim ukaze to co pises.... at si vymazou historii...
už to to jede, ti kterým to taky nešlo a zobrazoval se jim ten nápis byly na stejném take ode mě z kolejí, tzn. ve stejné síti, takže patrně byl problém tam někde-histoií to určitě nebylo, já ji mazal asi 20 i cookie i cache. ale už je to v pořádku. děkuji všem za rady.

přeji hezký den
Takze to bylo v historii na servru na ktery ste pripojeni....