problem s pripojovanim k databazi

urcite to tu uz bylo, ale prosim nekamenujte mne, sem v casove tisni, takze to nemuzu hledat

proste mojemu phpbb dost casto nejde pripojit se k databazi, vypise to nasledujuci:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'hanfweb'@'195.122.194.232' (using password: YES) in /3w/wz.cz/h/hanf-web/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/h/hanf-web/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/h/hanf-web/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


stranky jsou zde: http://hanf-web.wz.cz/index.php

problem docasne vyresi zmena hesla k databazi, ale je to bohuzel reseni tak radove na par hodin, nekdy ani to ne, jsem zoufaly, prosim pomozte mi co s tim, diky
velice zajímavé.. (temporary-bug?)
a neděláš nevědomky nějaké změny v configu?
zmeny delam akorat tehdy, kdyz menim tady na wz heslo k databazi sql, jinak nemenim vubec nic
a nezná někdo tvoje heslo do administrace?
zkus si ho změnit.. schválně jestli to něco udělá..
ja ho prave menim porad, aby se to zas rozjelo, jenze to zas behem hodiny prestane fungovat a muzu menit znova :-/ jinak, heslo nikdo nezna
tak já nevim.. ask podpora@webzdarma.cz
taky mam ten problem, obcas to jde, obcas ne(ani nemenim heslo nebo takove veci jaks psal ty), nenasel jsem souvislost, ale delal jsem na tom jen vcera, a zkusim tam vse znova nainstalovat(mam tam phpbb forum), ale rikam nejak moc jsem to neresil, dnes v noci budu zkouset zas,
jo.. vzpominam si, ze kdyz se casto pouziva fce fopen() a nepouzije se flock(), tak se muze soubor vymazat .. na wz

spis to tu nekdo nekdy napsal. po tom co sem to opravil sem uz nemel zadny problemy s mazanim pocitadla.
a mmj. nemam zdrojak phpbb a nechci ho stahovat.
hm, tak a ted jsem si uplne jisty ze mam ten samy problem jako strucky, databaze vydrzela necely den, pak staci zmenit heslo a zase ho vratit zpatky a uz to funguje, ale to je dost neprakticke, btw. atributy config.php maji byt 664 ze?

to just-paja, cos myslel tou fopen()? jak to souvisi s forem, respektive databazi?
myslel jsem 644, jsem se splet, a ted koukam ze jsem zil v omylu delsi dobu, ja tam mel 664, no treba to bylo tim, uvidim za 24 hodin, zda to spadne

ja jsem asi slepy, nejdrive si navsimnu dvou "s" v .htaccess, pak zas se mi "mlzi" cisla, :-)