<b>vypadek mysql serveru</b>

Tohle mas vychozi hlasku sveho redakcniho systemu, asi ne? Co pouzivas? Ja mam taky redakcni system, ktery ti vygeneruje chybovou hlasku, ale mel bys to prevest aspon do cestiny. :)
Uz jsem ale nasr... Mohl by se k tomu nekdo vyjadrit, proc to nejede, kde je chyba a zda bude databaze obnovena? Dekuji.
Posledni dobou ma Webzdarma docela vypadky. Pred nedevnem nefungoval server vice jak den, pak se pridali problemy s databazi - viz treba http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=7077&t=7077 a ted klekla databaze na dobro.

Jen doufam, aby to nebyla predzvest upadku tohoto webhostingu. To by bylo nemile!
hustej výpadek
Ach jo, nez jsem delal novy web, tak jsem si rekl, ze si zaplatim hosting a budu mit jistotu a klid. Pak jsem se ale rozmyslel, ze nejprve zkusim redakcni system rozjet atd na wz a pak to presunu, ale ted vidim, ze jsem byl dement.... Co byl, jsem!
Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /3w/wz.cz/p/powersite/default.php on line 3
Lost connection to MySQL server during query

hehe fakt huste? Pani Moderatori neviete priblizne ze kedy to pojde? asi pojdem hned po znovu nahodeni na plateny host dlho som sice rozmyslal ale teraz som presvedceny naplno...
Docela skoda, ze to nejde. Chtel sem zkontrolovat spamy na svym foru...
>> heh .. a co takhle použít magický "@" - zavináč ?
>>Stačí před příkaz vložit @ - zavináč a errory jsou pryč .. ;)

No to je fajn, ale to nenapraví, že stránky založený na DB nefungujou :-)) Nejlepší je asi ošetření typu: když to nefunguje, echo "Omluvte, prosím, dočasný výpadek serveru. Závada bude pravděpodobně brzo odstraněna.";
<HTML>Omlouvame se za problemy, behem par minut by to uz snad definitivne melo byt vyresene.</HTML>
To snad nemyslíte vážně? Doufám, že se to aspoň to zítřka opraví...
TO: R.U.R
Detajlisto, to bylo trapné .. na tom už nezáleží jestli to píše ..
"Omluvte, prosím, dočasný výpadek serveru. Závada bude pravděpodobně brzo odstraněna." nebo ne .. zavináč . se používá z bezpečnostních důvodu.
super uz to ide... stahujem sa...
UF to byl nervák
a zase je to v prdeli... :D
kua to si delate srandu, uz sźas to nefakci :-O
ty jo to je v pí... už to zase nejde
uz to vali
a jak dlouho?
:-)) zatim to jde...
Taky mi to nejede, stridave to vypadava a nabiha...
Tak jsem to kurna prosvih o par minut, zas to je v haji!:( tam jsem se jeste dostal.... jednou za rok clovek neco chce udelat.. nu coz, jdu cucet na video.
omfg s tím mysql je to o how a´t už to sakra opraví ! :(
Uz by to melo jit v poho
furt mě nejde web, ani nic nemůžu nahrávat, prostě neexistuje :-((((()
mě taky nic nejde kua fix :(