FTP je KO

NO vidim ze mame stejny problem,
neustale to chce heslo heslo heslo
ja se nemohu uz tyden pripojit pres commandra
a ted uz nejde ani normalni ftp,
haloooo kdy to bude fungovat?
je to v pytli, už mě to točí,potřeboval bych to tam nahrát a tenhle zásek to brzdí,reagoval už vůbec někdo z týmu webzdarma.cz?
Jojo .... mám ten samej problém :-(
Nevim co resite... de to uplne normalne... ted sem nahraval kopu souboru... a bez problemu..
Tak mně nejde ani wz.cz, ani unas.cz ....
rad bych vedel kdy se to opet rozjede,muzete nas prosim admine informovat?dik
Mně ftp funguje jak na .wz, tak na .unas a .webz bez problémů.
Proč se tohle fórum jmenuje "podpora" ?
2Dan: Copak? Necítíš se dost podpořen tím, že mně to jede? V pohodě na .wz nahrávám 6MB soubor rychlostí 25kb/s. Takže z wz strany je imho vše v pořádku.
Že tobě to jede mě fakt moc nezajímá když většině to nejede :-(
Jaké většině? Těch několik, co se tu ozvalo, považuješ za většinu? Kolik myslíš, že má webzdarma uživatelů? Sto? Jen v katalogu wz je asi 100 000 webů.
Já hlavně nevím proč sem píšeš. Dokážeš pochopit že mě nezajímá že tobě to jde? Opravdu, fakt a ani trošku. Mě to taky minulý týden šlo a zajímá mě proč to teď jít přestalo. Jasný?
Oukej, pokud tě můj názor nezajímá, vnucovat ti ho nebudu. Můžeš pro mě za mě čekat na vyjádření admina. Bye.
Jo a ještě rada a otázka na závěr: už jsi sem napsal, jakou chybu ti to píše, popř. výpis z logu ftp, a který účet ti nejede? Ne. Tak to naprav, možná se pak ozve i ten admin. Protože z hlášek typu "mně to nejede" opravdu nezjistí, čím to může být. A jsi si jistý, že není nějaký dočasný výpadek u tvého poskytovatele připojení?
;-)
Mně to hlásí chybu 530 login incorrect .... už týden pořád kolem dokola. Rok a půl se hlásím pořád stejně, takže v heslu to fakt není.
Prosím o srozumitelnou radu.
Dííííííííííík.
To samé na co si stěžujou ostatní, výpis typu:

----------
Connect to: (05.04.2006 10:37:59)
hostname=jkharfa.wz.cz
username=jkharfa.wz.cz
startdir=
jkharfa.wz.cz=195.122.194.233
421 Login Timeout (25 seconds): closing control connection.
OFFLINE
Retry: Wait 3 sec
jkharfa.wz.cz=195.122.194.233
220 ftp server ready
USER jkharfa.wz.cz
331 Password required for jkharfa.wz.cz.
PASS *
230-Access granted for jkharfa.wz.cz.
451 Invalid server response.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
jkharfa.wz.cz=195.122.194.233
220 ftp server ready
USER jkharfa.wz.cz
331 Password required for jkharfa.wz.cz.
PASS
*
230-Access granted for jkharfa.wz.cz.
451 Invalid server response.
QUIT
Retry: Wait 5 sec

a tak pořád dokola :-(
Jsem na tom úplně stejně - včetně hlášení výše.
Mam úplně stejné hlášení,mimochodme nemám rád,když ti co jim to fachá si myslí,ze je vina na straně těch co jim to nejde a delaji z nich debily,tak si to laskavě usetrete,to ftpecko urcite nejde vice lidem : (((
mam na wz nekolik webu a nezlobi to jen na jednom, ktery je nejmene obsahly. Mozna to ma spojitost, i kdyz tezko rict..
Čau dětátka, Total mi teď taky dost zlobil... několik let mi to valilo v pohodě a teď, jak píšete, asi tak poslední týden mi po připojení hlásil:
530 - login incorrect... fakt jsem nevěděla, co s tím, protože jsem neměnila heslo ani nastavení a dosud to fungovalo dobře a najednou toto. Zkusila jsem přenastavit (zeditovat) připojení - změnila jsem jméno HOSTITELe z ftp.webzdarma.cz (to jsem měla dosud a před tím fungovalo bez problémů) na adresu své www stránky, kterou mám na webzdarma a zaškrtla políčko Použít pasivní režim přenosu (to jsem před tím zaškrtnuté neměla a bez zaškrtnutí mi to teď nejede) - no a už to funguje opět bez problémů.
Tak nevím, jestli máte stejnej problém, jak já, ale zkuste na to mrknout, protože já už mám Total zase ready.
Přeji úspěch při připojování a pěkný den.
Pa pá.
mam stejnej problem nemuzu se pripojit pres ftp, porad to chce jmeno a heslo
Tak s tím FTP je to nějaká záhada. Na mém unas.cz FTP přes Total commander nechodil už asi dva týdny, stránky ale OK a přes administraci na webovém rozhraní se na vše dostanu. Dnes jsem to tedy zkusil znovu přes TC a světe div se, přihlásím se v TC v pořádku, ale polilo mě horko - PRÁZDNO. Jenomže když se podívám na stránky je vše v pohodě a administrace přes web rozhraní obsah též vidí. Takže výsledek je v podstatě stále stejný, nemůžu stránky upravovat přes FTP ( a nepomáhá ani nastavení pasivního režimu).
Jo a stránka je v provozu šest let, takže začátečnická chyba se předem vylučuje.
Mě všechno fachalo až doteď nejde mi nahrát pár videí, pořád tam je při přenášení 0% a pak mě to odpojí..
Mě to přes commandera taky nejede,al e včera to šlo jak po másle. Načte to a potom "spojení nelze navázat". A přitom ostatní ftp jedou v pohodě