mysql stale blbne!

dost casto mi vypisjue na mysql asi tak na hodinu tuto chybu:
Warning: mysql_connect(): User 'euphoria' has exceeded the 'max_connections_per_hour' resource (current value: 1500) in /3w/wz.cz/e/euphoria/config.php on line 31

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/e/euphoria/classes.php on line 27

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/e/euphoria/classes.php on line 27

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/e/euphoria/classes.php on line 28



co tam je zle?
..a cist umis?
max_connections_per_hour exceeded
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#9
furt si tu nekdo stezuje, ze "najednou to prestalo fungovat". Ja tu mam stranky asi 2roky. Nejsou nic moc, ale nepostrehl jsem, ze by byly jakekoli problemy jak s db, tak s pripojenim, uploadem nebo tak. Proste to napisete blbe a pak "bee, ono to nefunguje, co s tim". Uz chapu proc vznikla zkratka RTFM.
jj. Ja mam zde taky stranky jiz dost dlouho a jeste nikdy jsem si nestezoval. A to dokonce i behem vypadkove sezony :) . Sice sve stranky jiz tak moc nesleduji, ale vim, ze mi tam nekdo jeste chodi, coz znaci, ze je vse OK.
kdyby aspoň všichni co chtěj dělat web uměli anglicky.