VÝPADOK ?

Nějakej výpadek neco ? Nějak mě nefrčí stránky....
vypada to tak. nejak nejdou soubory vylistovat ani pres spravce souboru pres administrativni stranky
posledni dobou jsou ty vypadky nejake caste..
nějak extra mě to nebolí.....spíš mě se*e že o se o těchto problémech výpadcích atd. nedozvím co se stalo atak...
Tak nevim, ale mam jakesi podezreni, ze ty vypadky take mozna mohou souviset s navstevnosti stranek. Na svoji nejnavstevovanejsi strance (1000/den) jsem nemel vypadek ani nepamatuju. Na strankach, kde mam do 100 lidi denne je to uz ovsem podstatne horsi...
SeeCZek: To je trochu blbost, nemyslíš?

Jinka mě taky nejedou jedny stránky. Vypadá to, že nejedou všechny domény kromě .wz.cz
...je to možný, možná ty visitnější stránky maj nějakou lepší stabilitu...(asi)...ale zase jsem našel stránky které maj tak 1 návštěva za půl roku a ty jedou...
uz jsem to psal i jinde. Wz take nejde
jinak s tou navstevnosti je to opravdu blbost. Weby se afaik nedavaji na servery podle zatizeni, nebo navstevnosti, ale podle domeny..
Ten výpadek už ale nějak trvá ne? Kdyby alespoň člověk věděl co s tim je a za jak dlouho to bude zas fachat!
Jinak mam ale pocit že blbnou jen domény co nejsou .wz.cz - Všechny wz.cz mi totiž fungujou! To je mi ale na prd, když potřebuji svou webz.cz! Ach joo
muj wz web take nejde
Mě to taky se, ale co se dá dělat? Zrovna sem chtěl aktualizovat web a nepovedlo se mi k němu jakkoliv připojit. Taky mi vadí, že vůbe netušim, co se děje a jak dlouho výpadek potrvá!
nejede, nejede a jsem zvěav, jestli se někdo vyjádří
Prosim vas nejedou mi z domu vsechny stranky euwebu ale ostatnim ano a ani se nemohu dostat na ftp cim je to zpusobene ze mne stranky euwebu nejedou a ostatnim ano , vse normalne na netu funguje dekuji moc
<HTML>vase ip byla zblokovana, uz z domenoveho jmena vidim, ze to IP je nejspis sdilena, takze jste k tomu prisel nepravem, ale to se tezko da s tim neco delat pokud nemate vlastni IP

odblokoval jsem to s tim, ze pokud ten duvod bude pokracovat, zablokuje se to znovu a donekonecne to odblokovavat nebudu</HTML>
Já když najedu do admincenteru,kde si nastavuju různé vlastnosti webu a apod.,tak mi to napíše tuto chybu:

# Query failed: errorno=2013
# error=Lost connection to MySQL server during query
# query=SELECT userID FROM webs_user_groups WHERE userID='1' AND (page='1' OR forum='1' OR user='1' OR news='1' OR clanwars='1')