Plné doznání (PRO ADMINY)

Uznavam, ze jsem se pokousel webzdarma OKRAST... Na svejch strankach (www.myflower.wz.cz) jsem zkusel skrejt reklamu (visibility: hidden;) a (k memu prekvapeni) to fugnovalo - ovsem asi pet hodin, pak najednou - Stranka neexistuje a prisel mi mail, ze moje stranka byla zrusena za "Podvod s reklamou"...

A) Nikdo jinej to nezkousejte - fakt jim to funguje ;-)
B) Je to hnusny, ze to funguje, ale este hnusnejsi je, ze ta domena uz nejde znova zaregistrovat....
C) Asi mam malou nadeji na uspech, ale chtel bych ADMINY poprosit o druhou sanci (fňuk) - tuhle osobni stranku mam uz dooost dlouho (mozna i vic nez 5 let) a zkousel jsem na ni akorat novej design, a proto jsem si skryl reklamu... A jak rikam - az moc dobre to matre vychytany... Proto bych byl moc vdecnej...

P.S.: Doufam, ze mam vetsi sanci nez 0% a ze mi verite, ze tohler je fakt naposled, co jsem tohle zkousel !
Jeste si sypej popel na hlavu a zkus jeste vice mazat med kolem huby ;) pak to treba vyjde :DD
Hmm, ja to zkousim s uprimnosti :-D
Moji milí, šlchetní, překrásní, růžolící a úžasně dobrotiví ADMINI: rád bych Vás jménem mé osoby požádal, abyste se k tomuto problémku vyjádřili.

S láskou a nenucenoiu úctou k Vašim svalnatým postavám: MyFlower.
Ty teda umíš žadonit... asi s tím máš bohaté zkušenosti co :D
Já nežadoním, já pouze pokorně žádám o navrácení mé staré adresy, kterou jsem kvůli své nehorázné blbosti zablokoval.
Halo, tady Myflower - vyjadrite se k tomu nekdo?
Asi ne, co?
A mejla jsi zkusil. On Mira sem moc nechodi.
Nezkusil...