FTP- neda sa pripojit

zdar vsetci. mam taky problem ze sa nemozem pripojit na ziadne ftp...vacsinu stranok soom si porobil tu a nejde mi ani jedna. mam este jednu normalne platenu ale ta tiez nejde od dnes co som si regol novu domenu tu u vas. proste mi pisalo vkuse port a ip a tak som si precital faq zaskrtol som ten passiv a teraz mi vkuse pise PASV. pls co s tym?
<HTML>http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp

Možná je chyba na tvé straně... když ti nejde ani ftp na jiný hosting</HTML>
no tu stranku som si pozeral uz predtym to som napisal... ale preco davat nejake passiv ked mi to slo aj bez toho. btw problem je podla mna na 80% u mna. ale v com? to potrebujem vediet. najhorise na tom je ze si nepamatam ze by som nieco s tym porobil... vlastne som s ftp nerobil uz pekne dlho...
<HTML>reinstaluj klienta, použij jinýho klienta, zkontroluj firewall</HTML>
mám podobný problém.. akorát mi to píše připojení selhalo, přitom ještě včera to normálně šlo.. nefunguje ani jiný hosting
mě taky.........pořád to píše"v průběhu přenosu nastala chyba, přenos ukončen"
Dnes jsem se zaregistrovala, a přes FTP se vůbec nemohu připojit. pořad to píše "spojení se nezdařilo!. Co mám dělat. Zkouším to už celé dopoledne. Adresu zadávám zprávně, a heslo taky. Dík
ten samý problém..."Příkaz PORT" selhal", vůbec se nepřipojím. firewal vypnutej.
Ja mam takyto problem. Prihlasit cez FTP mi ide, aj download zo servera, ale ak chcem nieco uploadnut vypise mi "Trnasfer failed" (V TC: 550 STOR:Quota Exceeded) Skusal som aj Passive mode, aj z roznych pocitacov a pripojeni na internet, cize si myslim ze chyba nieje u mna.Dakujem
sorry uvedomil som si ze co znamena quota exceeded :) tak nic uz to ide
Mám podobný problém. Při připojování přez FTP mi CuteFTP vyhodí:
STATUS:> Getting listing ""...
STATUS:> Resolving host name serius.mysteria.cz...
STATUS:> Host name serius.mysteria.cz resolved: ip = 195.122.194.233.
STATUS:> Connecting to FTP server serius.mysteria.cz:21 (ip = 195.122.194.233)...
STATUS:> Socket connected. Waiting for welcome message...
ERROR:> Can't read from control socket. Socket error = #10054.
(Server closed the connection)

Soubor nejde nahrát ani přez web. Když dám něco nahrát, hodí mě to zpět na přihlašovací stránku s tím, abych vyplnil login.

(serius.mysteria.cz)
Mám uplně stejný problém. ...nahraje mi to 5 souborů nebo onrázku a pak to napíše "Příkaz PORT" selhal" .... co s tím ?
Ja mam cerstvo zalozene konto a tiez sa mi neda vobec pripojt na ftp , mohol by mi niekto poradit ?
keLLso:
vzhledem k množství poskytnutých informací je rada jediná: nastavit správně parametry připojení
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Mam to vsetko podla toho nastavene ale aj tak mi to nejde
Relace : demonicdream.xf.cz
Hostitel : demonicdream.xf.cz
Jmeno uzivatele : demonicdream.xf.cz
Heslo : :)
A pasivni rezim prenosu mam zaskrknuty a aj tak to nejde
Mozna je chyba na ceste. Poskytovatel bloknul FTP, nebo dochazi behem cesty k preruseni. Co ja vim.
pokud heslo obsahuje diakritiku může být problém ve znakové sadě - přihlášení k administraci účtu je kódované v iso-8859-2, v TotalCommanderu je windows-1250.
Také by pomohlo vědět,co je napsáno v přihlašovacím logu