Jaký je důvod smazání mých stránek ?!

Od včerejška (čili 21.5.2006) mi nefungují stránky a hlásí to,že jsou smazány.I když se přihlásím,tak se to tváří,jako kdyby ty stránky neexistivaly,přitom jsem je smazat nechtěla a ani jsem žádnou žádost o smazání nikam nepodala ani jsem nic nikde nepsala,tak PROČ je to smazané?!
Děkuji za odpověď
Terushka
Jo ještě----ty stránky mají adresu: www.milacekbenji.wz.cz
OPRAVA :::: www.milacekbenji.xf.cz
Tak ještě jednou: WWW.MILACEKBENJI.WZ.CZ !
A co na nich bylo?
Stránky měho psíííčka
a co je na milacekbenji.xf.cz, nespojovala si náhodou účty? Jako třeba, žes něco z .xf. zobrazovala na .wz., to se nesmí !
na http://www.milacekbenji.xf.cz/ není reklama, jestli je to opravdu tak, tak je jen otázka času, kdy tato stránka zmizne taky
<HTML>Dneska už maj i pisíčci stránky... Asi si udělám webovky svojí ledničky s webkamerou</HTML>
skaff: to máš jako moderátor nějaké privilegium? Myslel jsem, že webové kamery nejsou na WZ povoleny.
>> Myslel jsem, že webové kamery nejsou na WZ povoleny.
Tos cet kde?
tady na fóru, se zdůvodněním, že na to není WZ určen.
Tomík: http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=1184&t=1182 a další, ale bohužel neumím vyhledávat ne zdejším fóru
i mě byly včera stránky smazány... a vůbec nechápu proč, měla jsem tam synka
<HTML>jakarza: Upřímnou soustrast, ztráta dítěte musí být velice bolestivá.

Jinak pokud říkáte - smazány - tak se vám na webu objevuje která hláška? 403 není smazání. Jinak chce to pročíst podmínky, důležité je nespojovat účty a řádně zobrazovat reklamu.</HTML>
Hmm vy si stěžujete, že vám někdo smazal web a mi ho nikdo smazat nechce, a můj thread někdo vymaže a ani neřekne proč, ani na e-mail ani do toho threadu! Je slušnost alespoň říct proč něco mažu!
<HTML>Marek: tvoje otazka byla resena tisickrat tady a ve FAQ coz mimochodem znamena "casto kladene otazky" a kdyz mazu thread tak jak ti mam asi napsat ze sem ho smazal a proc sem ho smazal? Zalozil dalsi s nazvem "smazal sem markovi thread" ??</HTML>