zruseni Extreme-hlasky PROC?

mam takovy dotaz muze mi pls nekdo rict proc se zrusil web extreme-hlasky.xf.cz ? sam sem byl admin tech stranek a ani vysvetleni mi neprislo...... dekuji predem za odpoved :)
<HTML>A co na něm bylo? Nešlo o skladiště warezu, nebo spojování účtů? Nezobrazování reklamy? Nějaký důvod to mít muselo.</HTML>
ne to tam nebylo byly tam trapne hlasky... ze zivota =)) a byl to narez :D a libilo se to dost lidi tak nevim proc se to zrusilo k*a
<HTML>Jenom hlášky? Jako log z mazání nemám (jsem jen moderátor), ale web s hláškami obvykle ponechává takovou kupu volného místa, že by nemohl být problém jej nějak "zužitkovat" jako skladiště...

A reklamu jste zobrazovali?</HTML>
jjjj mel jsem ta dole reklamy a vlevo toplist pocitadlo a tlacitka uprostred obsah
no tak od podpory mi na e-mail prislo zze ta stranka byla zrusena z duvodu ze si nani nekdo stezoval sami nevedeli kdoto je ale nakonec usoudili ze ji smazou ....... pres icq jsem vsem posilal muj web aby se tak trochu zasmali nebo zaklepali nahlavu kdo tohle mohl rict.... ale ta osoba co to rekla stim webem nemela nic spolecneho ......... tak nechapu proc si stezoval... zrejme mu to dela dobre stezovat si =))))
asi byl silnější, zvláštně to koresponduje s http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=42989&t=42989
no ale fotky tam nedavam a ani davat nbudu a prece jenom jde jen o hlasky..... a nikdo nevi kdo je kdo :)) tak ale ja to obnovil a uvidim co bude dal...... .:)