presmerovani xxx.eu na wz.cz

Precetl jsem vsechny dotazy ohledne presmerovani skoro 2 roky dozadu, ale stejne nejsem moudrej. Mel bych tam, kde mam vedenou moji novou eu domenu nahlasit DNS wz.cz, aby to zapsali a po otevreni teto adresy se ukazali moje www na wz.cz. Ptam se tedy - jde to ? Pripadne kde vezmu tyto DNS zaznamy ? Dekuju predem za odpoved.
pokud mas na mysli to, ze by byla adresa tech stranek neco.eu tak to na WZ nejde

jediny co jde je udelat presmerovani, ze nekdo otevre neco.eu a otevre se stranka neco.wz.cz (nicmene pak imho ztraci smysl mit tu domenu)
tak si zaplat hosting, nebo vyuzij nejaky freehosting, u ktereho potrebujes vlastni domenu...
Na xxx.eu nastav správně mod rewrite v htaccess. Pak se ti na xxx.eu zobrazí načtený stránky z wz (ale je to pomalý!) a postupně zvykni návštěvníky na novou adresu xxx.eu, popř. si zaregistruj nějakej redir. Lidi si zvyknou rychle....
<HTML>no v pripade ze ma domenu a nema hosting tak je mu tvije rada jaksi napytel</HTML>
Máš pravdu. I když těch pár korun za placenej hosting s přesměrováním na wz může obětovat, pokud to má pro něho smysl...
>>I když těch pár korun za placenej hosting s přesměrováním na wz může obětovat, pokud to má pro něho smysl...

myslim ze vetsi smysl by bylo poridit si rovnou placenej hosting ne?
<HTML>lol platit nejmin 1000 za hosting rocne + domenu a presmerovat si domenu na freehosting s 50MB mi prijde jako extremismus :]</HTML>
No co, vždyť každej jsme nějakej... :o)))