Nefukční stránky

Nefuguje mi přístup přes ftp, stránky mi zmizely. Tak mi laskavě poraďte co s tim mám dělat. Adresa stránek: wolavky.wz.cz
asi porusene podminky a administratori se postarali o pohreb..
nejsem si vědoma porušení podmínek
píše mi to, že mám špatný heslo, ale sem jsem se pomocí něj normálně přihlásila.
a dostanes se do webovy administrace? na druhou stranu je mi divny, ze se ani nenacte 403...
jo, tam se dostanu. Ale když se chci přihlásit přes ftp, tak mi to píše, že mám špatný heslo.
Když se tam chci dostat normálně jako někdo kdo se tam chce jenom podívat, načte mi to 403
Ale pokud vim, tak při zrušení stránek by mě měli informovat mailem, což se nestalo a pokud vim, tak tento stav trvá již několik dní (já jsem to nezjistila, mě to bylo reklamováno)
je v kořenovém adresáři soubor .htaccess ?
no, tak už je to jasný, je to chyba wz... na rozhraní mi dali dlášku, že pracujou na opravě.... dík:-)
mam www delani we wordu (jen na zkousku) a kdyz jsem je tma nahrala, tak nejdou...mam tam Eror 404 co s tím? díky za odpověd
musí tam být nahrané všechno, M,M1 i Rodinné%20domy%20a%20vily.htm - sázka na jistotu je pojmenovávat vše malými písmeny a nepoužívat diakritiku